"Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Алакөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 69 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 29 желтоқсанда № 31440 болып тіркелді.
ШЕШТІМ:
1. "Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Алакөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 37 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23547 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Алакөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы";
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Алакөл ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
С. Абдинов Алмас
"КЕЛІСІЛДІ"
Алакөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 69 шешіміне қосымша
Алакөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 37 шешіміне қосымша
Алакөл ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 45 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 77, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ілияс Жансүгіров атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшарал қаласы, Жамбыл, Құрманғазы, Б. Майлин, Шәкәрім, Ғ. Мүсірепов, Мағжан Жұмабайұлы, Төле би № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Б. Момышұлы № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Б.Ыдырышұлы № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Т. Қарайғанов № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Абылайхан № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), В.Тощенко № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Бексұлтан төре № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 37-ге дейін (тақ жағы), Абай № 9-дан 21-ге дейін (тақ жағы), Жеңіс № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), №1-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), В. Кашлаков № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы) көшелері.

О внесении изменений в решение акима Алакольского района от 14 июля 2021 года № 37 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району"
Решение акима Алакольского района области Жетісу от 29 декабря 2022 года № 69. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31440.
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алакольского района от 14 июля 2021 года № 37 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23547) следующие изменения:
загаловок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об образовании избирательных участков на территории Алакольского района";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Образовать избирательные участки на территории Алакольского района согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Алакольского района.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
С. Абдинов Алмас
"СОГЛАСОВАНО"
Алакольская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению от 29 декабря 2022 года № 69
Приложение к решению акима Алакольского района №37 от 14 июля 2021 года
Избирательные участки на территории Алакольскому району
1. Избирательный участок № 45.
Центр: город Ушарал, улица Женис № 77, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ілияса Жансүгірова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: город Ушарал, улицы Жамбыл, Курмангазы, Б. Майлина, Шакарима, Г. Мусирепова, Мағжан Жұмабайұлы, Толе би с № 2 по 146 (четная сторона), с № 1 по 87 (нечетная сторона), Б. Момышулы с № 2 по 82 (четная сторона) Б. Ыдырышулы с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 59 (нечетная сторона), Т. Карайганова с № 2 по 44 (четная сторона), с № 1 по 51 (нечетная сторона), Абылайхана с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 39 (нечетная сторона), В. Тощенко с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Бексултан торе с № 2 по 30 (четная сторона), с № 3 по 37 (нечетная сторона), Абая с № 9 по 21 (нечетная сторона), Женис с № 2 по 146 (четная сторона), с № 1 по 129 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 2 по 90 (четная сторона), с № 1 по 93 (нечетная сторона), В. Кашлакова с № 2 по 70 (четная сторона), с № 1 по 91 (нечетная сторона).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. № 46 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 183, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшарал қаласындағы педагог Мұхаметбай Мыңбайұлы атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшарал қаласы, А. Жұбанов, Арап Әмірұлы, В. Стебляков, С. Сейфуллин, Қ. Жексембаев, Б. Момышұлы № 84-тен 186-ға дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 92-ден 216-ға дейін ( жұп жағы), № 95-тен 195-ке дейін (тақ жағы), Жеңіс № 131-ден 205-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 236-ге дейін (жұп жағы), Төле би № 89-дан 189-ға дейін (тақ жағы), № 148-ден 238-ге дейін (жұп жағы), В. Кашлаков № 72-ден 242-ге дейін (жұп жағы), № 93-тен 227-ға дейін (тақ жағы), Абай № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Г. Безродных № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Д. Қонаев № 3-тен 27-ге дейін (тақ жағы), № 4-тен 36-ға дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Ә. Тиірменов № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), М. Дулепов № 1-ден 23-ге дейін (тақ жағы) көшелері.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. № 47 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 125, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы қазақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшарал қаласы, 8 наурыз, Амангелді, Тәуелсіздік, Ә.Әлімжанов, Б. Момышұлы № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр №2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), С. Құсайын №2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 7-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Қажымұқан № 1-ден 10-ға дейін, Ы. Әлібаев № 8-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 13-тен 81-ге дейін (тақ жағы), Жастар № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Ш. Қалдаяқов № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), Абылайхан № 42-ден 94-ке дейін (жұп жағы), № 41-ден 113-ке дейін (тақ жағы), В. Тощенко № 42-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 39-дан 107-ге дейін (тақ жағы), Бексұлтан төре № 32-ден 94-ке дейін (жұп жағы), № 39-дан 87-ге дейін (тақ жағы), Абай № 23-тен 61-ге дейін (тақ жағы), Т. Қарайғанов № 46-дан 60-қа дейін (жұп жағы), № 51-ден 95-ке дейін (тақ жағы) көшелері.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Избирательный участок № 46.
Центр: город Ушарал, улица Женис № 183, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Мухаметбая Мынбайулы педагога города Ушарала с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: город Ушарал, улицы А. Жубанова, Арап Амирович, В. Стеблякова, С. Сейфуллина, К. Жексембаева, Б. Момышулы с № 84 по 186 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 92 по 216 (четная сторона), с № 95 по 195 (нечетная сторона), Женис с № 131 по 205 (нечетная сторона), с № 148 по 236 (четная сторона), Толе би с № 89 по 189 (нечетная сторона), с № 148 по 238 (четная сторона), В. Кашлакова с № 72 по 242 (четная сторона), с № 93 по 227 (нечетная сторона), Абая с № 2 по 16 (четная сторона), Г. Безродных с № 2 по 12 (четная сторона), Д. Конаева с № 3 по 27 (нечетная сторона), с № 4 по 36 (четная сторона), И. Жансугурова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), А. Тирменова с № 2 по 20 (четная сторона), с № 1 по 27 (нечетная сторона), М. Дулепова с № 1 по 23 (нечетная сторона).
Сноска. Пункт 2 с изменениями решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Избирательный участок № 47.
Центр: город Ушарал, улица Женис № 125, коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа имени Абая с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу ".
Границы: город Ушарал, улицы 8 наурыз, Амангельды, Тәуелсіздік, А. Алимжанова, Б. Момышулы с № 1 по 91 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 2 по 58 (четная сторона), с № 1 по 53 (нечетная сторона), С. Кусайына с № 2 по 58 (четная сторона), с № 7 по 59 (нечетная сторона), Кажымукана с № 1 по 10, Ы. Алибаева с № 8 по 74 (четная сторона), с № 13 по 81 (нечетная сторона), Жастар с № 1 по 21 (нечетная сторона), Ш. Калдаякова с № 2 по 8 (четная сторона), с № 1 по 3 (нечетная сторона), Абылайхана с № 42 по 94 (четная сторона), с № 41 по 113 (нечетная сторона), В. Тощенко с № 42 по 100 (четная сторона), с № 39 по 107 (нечетная сторона), Бексултан торе с № 32 по 94 (четная сторона), с № 39 по 87 (нечетная сторона), Абая с № 23 по 61 (нечетная сторона), Т. Карайганова с № 46 по 60 (четная сторона), с № 51 по 95 (нечетная сторона).

Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. № 48 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, С. Құсайын көшесі № 79, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшарал қаласы, Ы. Алтынсарин, Қ. Сәтпаев, Ы. Әлібаев № 82-ден 128-ге дейін (жұп және тақ жағы), Исағұл Жолжанов №1-ден 8-ге дейін (жұп және тақ жағы), С. Құсайын № 60-тан 116-ға дейін (жұп жағы) № 61-ден 97-ге дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр № 55-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 156-ға дейін (жұп жағы), Д. Қонаев № 29-дан 99-ға дейін (жұп және тақ жағы), Панфилов № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Г. Безродных № 21-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Ә. Тиірменов № 22-ден 30-ға дейін (жұп жағы), М. Дулепов № 25-тен 29-ға дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 38-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 39-дан 47-ге дейін (тақ жағы), Абай № 18-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Б. Момышұлы № 93-тен 207-ге дейін (тақ жағы), Ш. Қалдаяқов № 5-тен 13-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 18-ге дейін (жұп жағы) көшелері.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. № 49 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, Жалбы би көшесі № 23 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Сәкен Иманасов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшарал қаласы, Жалбы би, А. Исмаилов, Қ. Шуақов, Ю. Гагарин, Достық, М. Мәметова, Д. Нұрпейісова, А. Иванов, Ш. Уәлиханов, В. Рязанов, М. Әуезов, М. Болысбайұлы, М. Дулатов, Қазақстан, Ә. Нұрмұхамбетов, Бірлік, Самал көшелері, Үшарал қаласының солтүстік-шығыс бөлігі Үшарал-Достық автотрассасына дейін, № 3 сүт-тауар фермасы.
6. № 50 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, М. Дулепов көшесі № 18, "Жетісу облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алакөл гуманитарлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Үшарал қаласы, С. Мұқанов, Р. Омарұлы, Әл-Фараби, К. Қасымжанов, Желтоқсан, Р. Омаров, Ш. Айманов, Т. Рысқұлов, Сыпатай батыр, А. Байтұрсынов, Х. Бектұров, О. Жандосов, Ғ. Орманов, Болашақ, Бейбітшілік, Жетісу, Ынтымақ, М. Дулепов № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 225-тен 281-ге дейін (тақ жағы), № 218-ден 274-ке дейін (жұп жағы), Жеңіс № 238-ден 272-ке дейін (жұп жағы), № 207-ден 221-ге дейін (тақ жағы), Зейнеп Қойшыбаева №274-ден 298-ге дейін (жұп жағы), №223-тен 283-ге дейін (тақ жағы), Панфилов № 68-ден 114-ке дейін (жұп жағы), № 55-тен 119-ға дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр № 158-ден 210-ға дейін (жұп жағы) көшелері.

Сноска. Пункт 3 с изменением решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Избирательный участок № 48.
Центр: город Ушарал, улица Садық Құсайын № 79, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ахмета Байтұрсынұлы" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: город Ушарал, улицы Ы. Алтынсарина, К. Сатпаева, Ы. Алибаева с № 82 по 114 (четная и нечетная сторона), Исагула Жолжанова с № 1 по 8(четная и нечетная сторона), С. Құсайын с № 60 по 116 (четная сторона), с № 61 по 97 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 55 по 153 (нечетная сторона), с № 60 по 156 (четная сторона), Д. Конаева с № 29 по 99 (четная и нечетная сторона), Панфилова с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 66 (четная сторона), Г. Безродных с № 21 по 61 (нечетная сторона), А. Тирменова с № 22 по 30 (четная сторона), М. Дулепова с № 25 по 29 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 38 по 56 (четная сторона), с № 39 по 47 (нечетная сторона), Абая с № 18 по 50 (четная сторона), Б. Момышулы с № 93 по 207 (нечетная сторона), Ш. Калдаякова с № 5 по 13 (нечетная сторона), с № 10 по 18 (четная сторона).
Сноска. Пункт 4 в редакции решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Избирательный участок № 49.
Центр: город Ушарал, улица Жалбы би № 23 "А", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сакена Иманасова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: город Ушарал, улицы Жалбы би, А. Исмаилова, К. Шуакова, Ю. Гагарина, Достык, М. Маметова, Д. Нурпеисова, А. Иванова, Ш. Уалиханова, В. Рязанова, М. Ауэзова, М. Болысбайулы, М. Дулатова, Казахстан, А. Нурмухамбетова, Бірлік, Самал, северо-восточная часть города Ушарал до автотрассы Ушарал-Достык, молочно-товарная ферма № 3.
6. Избирательный участок № 50.
Центр: город Ушарал, улица М. Дулепов № 18, государственное учреждение "Управление образования области Жетісу" государственное коммунальное казенное предприятие "Алакольский гуманитарно-технический колледж".
Границы: город Ушарал, улицы С. Муканова, Р. Омарулы, Аль-Фараби, К. Касымжанова, Желтоксан, Р. Омарова, Ш. Айманова, Т. Рыскулова, Сыпатай батыра, А. Байтурсынова, Х. Бектурова, О. Жандосова, Г. Орманова, Болашақ, Бейбітшілік, Жетісу, Ынтымақ, М. Дулепова № 2 по 18 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 225 по 281 (нечетная сторона), с № 218 по 274 (четная сторона), Женис с № 238 по 272 (четная сторона), с № 207 по 221 (нечетная сторона), Зейнепа Койшыбаева с № 274 по 298 (четная сторона), с № 223 по 283 (нечетная сторона), Панфилова с № 68 по 114 (четная сторона), с № 55 по 119 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 158 по № 210 (четная сторона).

Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
7. № 51 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, Д. Қонаев көшесі № 76, "Алакөл аудан әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Үшарал қаласы, Үшарал гарнизоны № 1 және № 2 әскери қалашықтар аумағы.
8. № 52 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынталы ауылы, Жеңіс көшесі № 7, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Ынталы ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Ынталы ауылының аумағы.
9. № 53 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, М. Мәметова көшесі № 17 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылының аумағы.
10. № 54 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жанама ауылы, Қ. Ақпаев көшесі № 7, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жанама қазақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жанама, Ескі Жанама ауылдарының аумағы.
11. № 55 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, М. Әуезов көшесі № 38, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Еңбекші ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Еңбекші ауылының аумағы.
12. № 56 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж. Балапанов ауылы, С. Оразбеков көшесі № 1 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылащы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ж. Балапанов ауылының аумағы.
13. № 57 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арқарлы ауылы, Ж. Рахимов көшесі № 9, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Арқарлы ауылдық клубы.
Шекаралары: Арқарлы ауылының аумағы.
14. № 58 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан ауылы, І. Жансүгіров көшесі № 12, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қабанбай батыр атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қазақстан, Бесағаш ауылдарының аумағы.

Сноска. Пункт 6 с изменением решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Избирательный участок № 51.
Центр: город Ушарал, улица Д. Конаев № 76, государственное коммунальное казенное предприятие "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: город Ушарал, территории военных городков № 1 и № 2 Ушаральского гарнизона.
8. Избирательный участок № 52.
Центр: село Ынталы, улица Женис № 7, Ынталинский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территория села Ынталы.
9. Избирательный участок № 53.
Центр: село Карабулак, улица М. Маметова № 17 "А", коммунальное государственное учреждение "Карабулакская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Карабулак.
10. Избирательный участок № 54.
Центр: село Жанама, улица К. Акпаев № 7, коммунальное государственное учреждение "Жанаминская казахская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территории сел Жанама, Старая Жанама.
11. Избирательный участок № 55.
Центр: село Енбекши, улица М. Ауезова № 38, Енбекшинский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территория села Енбекши.
12. Избирательный участок № 56.
Центр: село Ж. Балапанова, улица С. Оразбеков № 1 "А", коммунальное государственное учреждение "Кызылащинская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Ж. Балапанова.
13. Избирательный участок № 57.
Центр: село Аркарлы, улица Ж. Рахимова № 9, Аркарлинский сельский клуб при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территория села Аркарлы.
14. Избирательный участок № 58.
Центр: село Казахстан, улица И. Жансугуров № 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Кабанбай батыра с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территории сел Казахстан, Бесагаш.

15. № 59 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бұлақты ауылы, Жамбыл көшесі № 1 "Б", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақты орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бұлақты ауылының аумағы.
16. № 60 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бескөл бекеті, Ә. Бейсеуов көшесі № 3, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дінмұхамет Қонаев атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бескөл бекеті, Ә. Тәжібаев, Ә. Бейсеуов, Д. Қонаев, Т. Тоқтаров, Р. Маманова, М. Дулепов, Ә. Молдағұлова, М. Мәметова көшелері.
17. № 61 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бескөл бекеті, М. Шоқай көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар Мұхтар Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бескөл бекеті, Ақан сері, Ақын Сара, Қорқыт Ата, Е. Сыпатаев, М. Шоқай, Қобыланды батыр, Н. Тілендиев, Райымбек батыр, Ә. Қастеев, Әл-Фараби, Бейбітшілік, М. Тынышбаев, Достық, Д. Нұрпейісова, Ә. Қабанбаев, Абай, Пушкин, Жібек жолы көшелері, № 5, 13 разъездері, Сайқан аумағы.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
18. № 62 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бескөл бекеті, Б. Момышұлы көшесі № 90, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Бұлақты ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Бескөл бекеті, М. Өзтүрік, Қ. Сәтпаев, Н. Әбдіров, Б. Саттарханов, Т. Жүргенов, Құрманғазы, Р. Қошқарбаев, М. Баекенов, А. Нұрмұхамбетов, Жамбыл, Амангелді, Ш. Айманов көшелері, Қаратұма ауылының аумағы.
19. № 63 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қамысқала ауылы, И. Қилыбаев көшесі № 20, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алакөл орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қамысқала, Алакөл ауылдарының аумағы.
20. № 64 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтүбек ауылы, Т. Ысқақов көшесі № 11, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Ақтүбек ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Ақтүбек ауылының аумағы.

15. Избирательный участок № 59.
Центр: село Булакты, улица Жамбыл № 1 "Б", коммунальное государственное учреждение "Булактинская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Булакты.
16. Избирательный участок № 60.
Центр: станция Бесколь, улица А. Бейсеуов № 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа с дошкольным миницентром имени Динмухамеда Конаева" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: станция Бесколь, улицы А. Тажибаева, А. Бейсеуова, Д. Конаева, Т. Токтарова, Р. Мамановой, М. Дулепова, А. Молдагуловой, М. Маметовой.
17. Избирательный участок № 61.
Центр: станция Бесколь, улица М.Шоқай № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Мұхтара Әуезова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: станция Бесколь, улицы Акан сери, Акын Сара, Коркыт Ата, Е. Сыпатаева, М. Шокая, Кобыланды батыра, Н. Тлендиева, Райымбек батыра, А. Кастеева, Аль-Фараби, Бейбитшилик, М. Тынышбаева, Достык, Д. Нурпейсовой, А. Кабанбаева, Абая, Пушкина, Жибекжолы, территория разъездов №5,13, Сайкан.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
18. Избирательный участок № 62.
Центр: станция Бесколь, улица Б. Момышулы № 90, Булактинский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: станция Бесколь, улицы М. Озтюрк, К. Сатпаева, Н. Абдирова, Б. Саттарханова, Т. Жургенова, Курмангазы, Р. Кошкарбаева, М. Баекенова, А. Нурмухамбетова, Жамбыл, Амангелди, Ш. Айманова, территория села Каратума.
19. Избирательный участок № 63.
Центр: село Камыскала, улица И. Килыбаев № 20, коммунальное государственное учреждение "Алакольская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территории сел Камыскала, Алаколь.
20. Избирательный участок № 64.
Центр: село Актубек, улица Т. Ыскаков № 11, Актубекский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территория села Актубек.

Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
21. № 65 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнар ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 3, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайнар орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қайнар ауылының аумағы.
22. № 66 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайпақ ауылы, Ы. Әлібаев көшесі № 37, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Төлебаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жайпақ ауылының аумағы.
23. № 67 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктұма ауылы, Х. Бектұров көшесі № 32 "А", "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Көктұма ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Көктұма, Тоқты ауылдарының аумағы.
24. № 68 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылы, С. Сейфуллин көшесі № 40 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сакен Сейфуллин атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақши ауылының аумағы.
25. № 69 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылы, Т. Рысқұлов көшесі № 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Достық орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Достық ауылы, Абай, Абылайхан, Ж.Жабаев, Р. Қошқарбаев, Қабанбай, Т. Рысқұлов, Әлібаев, Ш. Қалдаяқов, Теміржолшылар көшелері, Көктұма станциясы, Жалаңашкөл станциясы аумағы.
26. № 70 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоңыр ауылы, Бейбітшілік көшесі № 79 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоңыр орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қоңыр ауылының аумағы.
27. № 71 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақжар ауылы, Ш. Қалдаяқов көшесі № 80, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақжар, Майлышат ауылдарының аумағы.
28. № 72 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпінді ауылы, Қазақстан көшесі № 55, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәлгеждар Әубәкіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Екпінді ауылының аумағы.

Сноска. Пункт 20 в редакции решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
21. Избирательный участок № 65.
Центр: село Кайнар, улица Кабанбай батыр № 3, коммунальное государственное учреждение "Кайнарская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Кайнар.
22. Избирательный участок № 66.
Центр: село Жайпак, улица Ы. Алибаев № 37, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М. Толебаева" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Жайпак.
23. Избирательный участок № 67.
Центр: село Коктума, улица Х. Бектуров № 32 "А", Коктуминский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территории сел Коктума, Токты.
24. Избирательный участок № 68.
Центр: село Акши, улица С. Сейфуллин № 40 "А", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сакена Сейфуллина с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Акши.
25. Избирательный участок № 69.
Центр: село Достык, улица Т. Рыскулов № 11, коммунальное государственное учреждение "Достыкская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территории села Достык, улицы Абая, Абылайхана, Ж. Жабаева, Р. Кошкарбаева, Кабанбай, Т. Рыскулова, Алибаева, Ш. Калдаякова, Железнодорожный, станции Коктума, Жаланашкол.
26. Избирательный участок № 70.
Центр: село Коныр, улица Бейбитшилик № 79 "А", коммунальное государственное учреждение "Конырская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Коныр.
27. Избирательный участок № 71.
Центр: село Акжар, улица Ш. Калдаяков № 80, коммунальное государственное учреждение "Акжарская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территории сел Акжар, Майлышат.
28. Избирательный участок № 72.
Центр: село Екпенды, улица Казахстан № 55, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Малгеждара Аубакирова" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Екпенди.

29. № 73 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшқайың ауылы, Т. Абдолдинов көшесі № 6, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әнуар Әлімжанов атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшқайың ауылының аумағы.
30. № 74 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қабанбай ауылы, Абылайхан көшесі № 294, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Қабанбай ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Қабанбай ауылының оңтүстік-батыс бөлігі, "Восточный" және "Арман" шағын аудандары, В. Дегтярев, С. Мұқанов көшелері.
31 № 75 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қабанбай ауылы, М. Мұратбаев көшесі № 1 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбай ауылының орталық бөлігінің барлық көшелері Шынжылы өзеніне дейін, Наурызбай батыр көшесі № 5-тен 41-ге дейін (тақ жағы).
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
32. № 76 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қабанбай ауылы, Ғ. Хусаинов № 98, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар Омар Молдағожин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбай ауылының солтүстік бөлігі, Иванченко, Наурызбай батыр № 6-дан 18-ге дейін (жұп жағы), Бөгенбай батыр № 1-ден 111-ге дейін (тақ жағы), № 6-дан 158-ге дейін (жұп жағы), "Борша" шағын ауданы, Жамбыл ауылының аумағы.
33. № 77 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жыланды ауылы, Н. Қазанғапов көшесі № 60, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Жыланды ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Жыланды, Майқан ауылдарының аумағы.
34. № 78 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әшім ауылы, Н. Муқанов көшесі № 7 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төңкеріс негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Әшім ауылының аумағы.
35. № 79 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкжар ауылы, Бейбітшілік көшесі № 17 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкжар негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көкжар ауылының аумағы.

29. Избирательный участок № 73.
Центр: село Ушкайын, улица Т. Абдолдинов № 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Алимжанова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Ушкайын.
30. Избирательный участок № 74.
Центр: село Кабанбай, улица Аблайхана № 294, Кабанбайский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: юго-западная часть села Кабанбай, микрорайоны "Восточный" и "Арман", улицы В. Дегтярева, С. Муканова.
31. Избирательный участок № 75.
Центр: село Кабанбай, улица М. Муратбаев № 1 "А", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа с дошкольным миницентром имени Шоқана Уәлиханова" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: все улицы центральной части села Кабанбай до реки Шынжылы, улица Наурызбай батыра с № 5 по 41 (нечетная сторона).
Сноска. Пункт 31 в редакции решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
32. Избирательный участок № 76.
Центр: село Кабанбай, улица Г. Хусаинов № 98, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Омара Молдагожина с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: северная часть села Кабанбай, улицы Иванченко, Наурызбай батыра с № 6 по 18 (четная сторона), Богенбай батыра с № 1 по 111, (нечетная сторона), с № 6 по 158 (четная сторона), микрорайон "Борша", территория села Жамбыл.
33. Избирательный участок № 77.
Центр: село Жыланды, улица Н. Казангапов № 60, Жыландинский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территории сел Жыланды, Майкан.
34. Избирательный участок № 78.
Центр: село Ашим, улица Н. Муканов № 7 "А", коммунальное государственное учреждения "Тонкерисская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Ашим.
35. Избирательный участок № 79.
Центр: село Кокжар, улица Бейбитшилик № 17 "А", коммунальное государственное учреждение "Кокжарская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Кокжар.

36. № 80 сайлау учаскесі.
Орталығы: Лепсі ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі № 14, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Лепсі ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Лепсі, Шымбұлақ, Жүнжүрек ауылдарының аумағы.
37. № 81 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлбай ауылы, Н. Құрманов көшесі № 38, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлбай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көлбай, Әлемді, Бұдыр ауылдарының аумағы.
38. № 82 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқайың ауылы, Ы. Алтынсарин № 29, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылқайың орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қызылқайың ауылының аумағы.
39. № 83 сайлау учаскесі.
Орталығы: Теректі ауылы, Нарынбаев Ысқақ көшесі № 42 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Теректі орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Теректі, Талдыбұлақ ауылының аумағы.
40. № 84 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сапақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сапақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сапақ ауылының аумағы.
41. № 85 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бибақан ауылы, Желтоқсан көшесі № 17 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бибақан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бибақан ауылының аумағы.
42. № 86 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тоқжайлау ауылы, Бөгенбай батыр көшесі № 140 "А", "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Тоқжайлау ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Тоқжайлау ауылының аумағы.
43. № 87 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшбұлақ ауылы, Б. Жансеитов көшесі № 4, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Үшбұлақ ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Үшбұлақ, Айпара, Кеңес ауылдарының аумағы.
44. № 88 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "40398 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Үшарал қаласы, № 40398 әскери бөлім аумағы.

36. Избирательный участок № 80.
Центр: село Лепсинск, улица Ш. Уалиханов № 14, Лепсинский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территории сел Лепсинск, Шымбулак, Жунжурек.
37. Избирательный участок № 81.
Центр: село Кольбай, улица Н. Курманов № 38, коммунальное государственное учреждение "Кольбайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территории сел Кольбай, Алемды, Будыр.
38. Избирательный участок № 82.
Центр: село Кызылкайын, улица Ы. Алтынсарин № 29, коммунальное государственное учреждение "Кызылкайынская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Кызылкайын.
39. Избирательный участок № 83.
Центр: село Теректы, улица Нарынбаев Ыскак № 42 А, коммунальное государственное учреждение "Теректинская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу ".
Границы: территория сел Теректы, Талдыбулак.
40. Избирательный участок № 84.
Центр: село Сапак, улица Тауелсиздик № 1, коммунальное государственное учреждение "Сапакская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Сапак.
41. Избирательный участок № 85.
Центр: село Бибакан, улица Желтоксан № 17 "А", коммунальное государственное учреждение "Бибаканская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Бибакан.
42. Избирательный участок № 86.
Центр: село Токжайлау, улица Богенбай батыр № 140 "А", Токжайлауский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территория села Токжайлау.
43. Избирательный участок № 87.
Центр: село Ушбулак, улица Б. Жансеитов № 4, Ушбулакский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территория сел Ушбулак, Айпара, Кенес.
44. Избирательный участок № 88.
Центр: город Ушарал, здание республиканского государственного учреждения "войсковая часть 40398" Министерства обороны Республики Казахстан.
Границы: город Ушарал, территория войсковой части № 40398.

45. № 89 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, Дулепова көшесі № 1, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Шекара қызметі департаментінің Алакөл ауданы бойынша шекара басқармасының ғимараты.
Шекаралары: Үшарал қаласы, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Шекара қызметі департаментінің Алакөл ауданы бойынша шекара басқармасының аумағы.
46. № 90 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Шекара қызметі департаменті Алакөл ауданы бойынша шекара басқармасының "Жетісу" шекара бөлімшесінің ғимараты.
Шекаралары: Достык ауылының аумағы.
47. № 91 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Шекара қызметі департаменті Алакөл ауданы бойынша шекара басқармасының "Сарыбөктер" шекара бөлімшесінің ғимараты.
Шекаралары: Сарыбөктер заставасының аумағы.
48. № 92 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Шекара қызметі департаменті Алакөл ауданы бойынша шекара басқармасының "Үйгентас" шекара бөлімшесінің ғимараты.
Шекаралары: Үйгентас заставасының аумағы.
49. № 93 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарлығаш ауылы, Ә. Әлімжанов көшесі № 19, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарлығаш ауылының аумағы.
50. № 94 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шынжылы ауылы, Есім Төре көшесі № 38 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шынжылы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шынжылы ауылының аумағы.
51. № 95 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байзерек ауылы, Ж. Жабаев көшесі № 20, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байзерек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Байзерек ауылының аумағы.

45. Избирательный участок № 89.
Центр: город Ушарал, улица М. Дулепова №1, здание пограничного управления по Алакольскому району Департамента Пограничной службы республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу ".
Границы: город Ушарал, территория пограничного управления по Алакольскому району Департамента Пограничной службы республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу ".
46. Избирательный участок № 90.
Центр: здание пограничного отделения "Жетісу" пограничного управления по Алакольскому району Департамента Пограничной службы республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу".
Границы: территория села Достык.
47. Избирательный участок № 91.
Центр: здание пограничного отделения "Сарыбуктер" пограничного управления по Алакольскому району Департамента Пограничной службы республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу".
Границы: территория заставы Сарыбуктер.
48. Избирательный участок № 92.
Центр: здание пограничного отделения "Уйгентас" пограничного управления по Алакольскому району Департамента Пограничной службы республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу",
Границы: территория заставы Уйгентас.
49. Избирательный участок № 93.
Центр: село Карлыгаш, улица А. Алимжанов № 19, коммунальное государственное учреждение "Карлыгашская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Карлыгаш.
50. Избирательный участок № 94.
Центр село Шынжылы, улица Есим Торе № 38 "А", коммунальное государственное учреждение "Шынжылинская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Шынжылы.
51. Избирательный участок № 95.
Центр: село Байзерек, улица Ж. Жабаев № 20, коммунальное государственное учреждение "Байзерекская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территория села Байзерек.

52. № 96 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылы, Жансүгіров көшесі № 5, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Достық ауылы, Б. Момышұлы, Бейбітшілік, Бәкіров, әскери қалашық, Д. Қонаев, Достық, Ә. Молдағұлова, І. Жансүгіров, Қасабай, Д. Рақышев, С. Сейфуллин, Ш. Құдайбердіұлы, М. Мақатаев көшелерінің аумағы.
Ескерту. 52-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 29.05.2024 № 37 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
53. №97 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы,Қонаев көшесі 76, "Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігінің Жетісу облысының полиция департаменті Алакөл ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Алакөл ауданының полиция бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.

52. Избирательный участок №96.
Центр: село Достык, улица Жансугурова №5, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Бауыржана Момышұлы с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территории села Достык, улицы Б. Момышулы, Бейбитшилик, Бакирова, военный городок, Д. Конаева, Достык, А. Молдагуловой, И. Джансугурова, Касабай, Д. Ракишева, С. Сейфуллина, Ш. Кудайбердыулы, М. Макатаева.
Сноска. Пункт 52 в редакции решения акима Алакольского района области Жетісу от 29.05.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
53. Избирательный участок №97.
Центр: г.Ушарал, ул. Конаева 76, государственное учреждение "Отдел полиции Алакольского района Департамент полиции области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: изолятор временного содержания отдела полиции Алакольского района.