"Облыстың (қаланың, ауданның) Құрметті азаматы" атағын беру Ережесі туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы № 62 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 150 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27491 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Облыстың (қаланың, ауданның) Құрметті азаматы" атағын беру Ережесі туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы №62 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1915 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген "Облыстың (қаланың, ауданның) Құрметті азаматы" атағын беру қағидаларында:
18-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов

О внесении изменения в решение Карагандинского областного маслихата от 28 июня 2012 года № 62 "О правилах присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)"
Решение Карагандинского областного маслихата от 17 марта 2022 года № 150. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27491
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "О правилах присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)" от 28 июня 2012 года №62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1915) следующее изменение:
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района), утвержденных указанным решением:
пункт 18 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата С. Утешов