Қарағанды облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 180 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 сәуірде № 27796 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38-бабына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 470 "Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24170 болып тіркелген), Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен халыққа берілген ауыз судың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық мәслихатының
2022 жылғы 15 сәуірдегі
№ 180 шешімге қосымша
Қарағанды облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері
Бір тұтынушыға ауыз сумен жабдықтауды пайдалану түрі
Төлем мөлшері, теңге
1
ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін
50
2
ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін
70

Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Карагандинской области
Решение Карагандинского областного маслихата от 15 апреля 2022 года № 180. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2022 года № 27796
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан, приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 470 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24170) Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Карагандинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение к решению
Карагандинского областного маслихата
от 15 апреля 2022 года № 180
Размеры платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Карагандинской области
Вид использования питьевого водоснабжения на одного потребителя
Размеры платы, тенге
1
для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды
50
2
для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды
70