"Коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 12/01 қаулысына өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 25 мамырдағы № 31/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28297 болып тіркелді
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 12/01 "Коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27097 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қосымша білім беру коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Мектепке дейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсiпорындар өндiретiн және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
көрсетілген қаулы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 4 марта 2022 года № 12/01 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями"
Постановление акимата Карагандинской области от 25 мая 2022 года № 31/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28297
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 4 марта 2022 года № 12/01 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27097) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями дополнительного образования согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями дошкольного образования согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
указанное постановление дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской области

2022 жылғы 25
мамырдағы
№ 31/01
қаулысына 1-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 4 наурыздағы
№ 12/01 қаулысына 1-қосымша
Қосымша білім беру коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Коммуналдық қазыналық кәсіпорынның атауы
Тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) атауы
Бір айдағы баға (теңге)
1
"Қарағанды облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№ 2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, фортепиано)
1000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
1000
2
"Қарағанды облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласын білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар

от 25 мая 2022 года
№ 31/01
Приложение 1 к постановлению
акимата Карагандинской области
от 4 марта 2022 года № 12/01
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями дополнительного образования
Наименование коммунального казенного предприятия
Наименование товара (работы, услуги)
Цена в месяц (тенге)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 2" отдела образования города Сатпаев управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, фортепиано)
1000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
1000
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдел образования города Сатпаев управление образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы

2000
3
"Қарағанды облысы білім басқармасының Саран қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
1800
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, домбыра, қобыз, гитара, аккордеон, скрипка, баян, виолончель)
2300
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
2300
4
"Қарағанды облысы білім басқармасының Саран қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" филиалы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
1500
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, домбыра, қобыз, гитара, аккордеон, скрипка, баян, виолончель)
2000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
2000
5
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, қобыз, фортепиано, баян)
1500
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
1500
6
"Қарағанды облысы білім басқармасының Жаңаарқа ауданы білім бөлімінің "Өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, қобыз, фортепиано)
2000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
2000
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)
2000
7
"Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
3000
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, қыл қобыз, скрипка, гитара, флейта, саксафон)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)
3000
Театр өнері
3000
8
"Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім беру бөлімінің "Ғ. Жұбанова атындағы балалар көркемсурет мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, гитара, баян, аккордеон, домбыра, қобыз, скрипка, виолончель, флейта)
3000
Ұжымдық музыка ойнау (хор, оркестр)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)
3000
Көркем-эстетикалық курстар
3000
Театр өнері
3000
9
"Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау ауданы білім бөлімінің "№ 2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету ( домбыра, қобыз, фортепиано, скрипка, гитара)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
10
"Қарағанды облысы білім басқармасының Осакаров ауданы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету ( домбыра, баян, қобыз, жетіген, фортепиано)
1700
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
1700
Көркем-эстетикалық курстар
1700
11
"Қарағанды облысы білім басқармасының Нұра ауданы білім беру бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, фортепиано, флейта)
1700
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
1700
12
"Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар Жырау ауданы білім бөлімінің "Мирас" балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, қобыз, гитара, фортепиано, баян)
1000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
1000
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)
1000
13
"Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар Жырау ауданы білім бөлімінің "Руханият" қосымша білім беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, қобыз, гитара, баян, фортепиано)
1500
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
1500
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)
1500
Көркем-эстетикалық курстар
1500
14
"Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар Жырау ауданы білім бөлімінің "Ғабиден Мұстафин атындағы балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, қобыз, гитара, баян, фортепиано)
1500
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
1500
15
"Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар Жырау ауданы білім бөлімінің "Балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, қобыз, гитара, баян, фортепиано)
1500
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
1500
16
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
1500
17
"Қарағанды облысы білім басқармасының Шахтинск қаласы білім бөлімінің "Әубәкір Ысмайылов атындағы балалар көркемөнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
2500
18
"Қарағанды облысы білім басқармасының Шахтинск қаласы білім бөлімінің "Балалар музыкалық мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, домбыра, баян, аккордеон, скрипка, флейта, керней, саксофон)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
Ұжымдық музыка ойнау (хор, оркестр)
3000
19
"Қарағанды облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, баян, қобыз, жетіген, фортепиано)
320
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
320
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)
320
20
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 1 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, домбыра, қобыз, жетіген, қыл қобыз, гитара, баян, аккордеон, скрипка, флейта, саксофон, кларнет, соқпалы аспаптар)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
21
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 3 балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
2500
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, баян, қобыз, фортепиано, гитара, флейта, скрипка, соқпалы аспаптар)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)
3000
22
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 2 балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
3000
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, домбыра, прима-домбыра, қобыз, қыл қобыз, гитара, баян, скрипка, флейта, саксафон, соқпалы аспаптар)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
Ұжымдық музыка ойнау (хор)
3000
Театр өнері
3000
Цирк өнері
3000
23
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 3 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, баян, қобыз, фортепиано, гитара, аккордеон, флейта, соқпалы аспаптар)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
24
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
3000
25
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 1 балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
3000
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, домбыра, қобыз, қыл қобыз, гитара, баян, аккордеон, скрипка, флейта, саксофон)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
Театр өнері
3000
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)
3000
26
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 1 балалар көркем сурет мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркем-эстетикалық курстар
3000
27
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Қасым Аманжолов атындағы балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (домбыра, қобыз, баян, жетіген, фортепиано, флейта, қыл қобыз, прима-домбыра, скрипка, гитара, соқпалы аспаптар, саксофон, кларнет)
3000
Вокал (академиялық, хор, эстрадалық, халықтық)
3000
28
"Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, скрипка, домбыра, баян, аккордеон, қобыз, гитара)
3000
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
3000
29
"Қарағанды облысы білім басқармасының Жезқазған қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Музыкалық аспаптарда ойнауды үйрету (фортепиано, скрипка, домбыра, баян, аккордеон, қобыз, гитара)
2800
Вокал (академиялық, эстрадалық, халықтық)
2800
Хореография (классикалық, халықтық, заманауи)

2000
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования города Сарани управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
1800
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, домбра, кобыз, гитара, аккордеон, скрипка, баян, виолончель)
2300
Вокал (академический, эстрадный, народный)
2300
4
Филиал коммунального государственного казенного предприятия "Детская школа искусств" отдела образования города Сарани управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
1500
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, домбра, кобыз, гитара, аккордеон, скрипка, баян, виолончель)
2000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
2000
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, кобыз, фортепиано, баян)
1500
Вокал (академический, эстрадный, народный)
1500
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования Жанааркинского района управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, кобыз, фортепиано)
2000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
2000
Хореография (классическая, народная, современная)
2000
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
3000
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, кыл кобыз,фортепиано, скрипка, гитара, флейта, саксафон)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
Хореография (классическая, народная, современная)
3000
Театральное искусство
3000
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская художественная школа имени Г. Жубановой отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, гитара, баян, аккордеон, домбра, кобыз, скрипка, виолончель, флейта)
3000
Коллективное музицирование (хор, оркестр)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
Хореография (классическая, народная, современная)
3000
Художественно-эстетические курсы
3000
Театральное искусство
3000
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 2" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, кобыз, фортепиано, скрипка, гитара)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования Осакаровского района управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, баян, кобыз, жетыген, фортепиано)
1700
Вокал (академический, эстрадный, народный)
1700
Художественно-эстетические курсы
1700
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования Нуринского района управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, фортепиано, флейта)
1700
Вокал (академический, эстрадный, народный)
1700
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств "Мирас" отдела образования Бухар Жырауского района управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, кобыз, гитара, фортепиано, баян)
1000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
1000
Хореография (классическая, народная, современная)
1000
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр дополнительного образования "Руханият" отдела образования Бухар Жырауского района управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, кобыз, гитара,баян, фортепиано)
1500
Вокал (академический, эстрадный, народный)
1500
Хореография (классическая, народная, современная)
1500
Художественно-эстетические курсы
1500
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа поселка Габидена Мустафина" отдела образования Бухар Жырауского района управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, кобыз, гитара, баян, фортепиано)
1500
Вокал (академический, эстрадный, народный)
1500
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа" отдела образования Бухар Жырауского района управления образования Карагандинской области
Обучение игре на музыкальных инструментах ( домбра, кобыз, гитара, баян, фортепиано)
1500
Вокал (академический, эстрадный, народный)
1500
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования города Каражал управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
1500
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская художественная школа имени Аубакира Исмаилова отдела образования города Шахтинска управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
2500
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа" отдела образования города Шахтинска управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, домбра, баян, аккордеон, скрипка, флейта, труба, саксофон)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
Коллективное музицирование (хор, оркестр)
3000
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования Улытауского района
управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, баян, кобыз, жетыген, фортепиано)
320
Вокал (академический, эстрадный, народный)
320
Хореография (классическая, народная, современная)
320
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1" отдела образования города Караганда управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, домбра, кобыз, жетыген, кыл кобыз, гитара, баян, аккордеон, скрипка, флейта, саксофон, кларнет, ударные инструменты)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств № 3" отдела образования города Караганда управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
2500
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, баян, кобыз, фортепиано, гитара, флейта, скрипка, ударные инструменты)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
Хореография (классическая, народная, современная)
3000
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств № 2 " отдела образования города Караганда управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
3000
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, домбра, прима-домбра, кобыз, кыл кобыз, гитара, баян, скрипка, флейта, саксафон, ударные инструменты)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
Коллективное музицирование (хор)
3000
Театральное искусство
3000
Цирковое искусство
3000
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 3" отдела образования города Караганда управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, баян, кобыз, фортепиано, гитара, аккордеон, флейта, ударные инструменты)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
24
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников" отдела образования города Караганда Управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
3000
25
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств № 1" отдела образования города Караганда управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
3000
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, домбра, кобыз, қыл кобыз, гитара, баян, аккордеон, скрипка, флейта, саксофон)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
Театральное искусство
3000
Хореография (классическая, народная, современная)
3000
26
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская художественная школа № 1" отдела образования города Караганда управления образования Карагандинской области"
Художественно-эстетические курсы
3000
27
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа имени Касыма Аманжолова" отдела образования города Караганда управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (домбра, кобыз, баян, жетыген, фортепиано, флейта, кыл кобыз, прима-домбра, скрипка, гитара, ударные инструменты, саксафон, кларнет)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 2" отдела образования города Караганда управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, скрипка, домбра, баян, аккордеон, кобыз, гитара)
3000
Вокал (академический, эстрадный, народный)
3000
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования города Жезказган управления образования Карагандинской области"
Обучение игре на музыкальных инструментах (фортепиано, скрипка, домбра, баян, аккордеон, кобыз, гитара)
2800
Вокал (академический, эстрадный, народный)
2800
Хореография (классическая, народная, современная)