Қарағанды қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 24/05 "Орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 3 ақпандағы № 06/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 ақпанда № 26780 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 24/05 "Орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5339 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қараганды қаласының әкімі Е. Булекпаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Караганды от 15 мая 2019 года № 24/05 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование"
Постановление акимата города Караганды от 3 февраля 2022 года № 06/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2022 года № 26780
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 15 мая 2019 года № 24/05 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5339).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Караганды.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Е. Булекпаев