Жезқазған қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 19/160 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27714 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабы 3 тармағының 2), 3) тармақшаларына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Жезказган
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2022 года № 19/160. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27714
В соответствии с подпунктами 2), 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан и Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Жезқазған қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 19
сәуірдегі
№ 19/160
шешіміне қосымша 1
Жезқазған қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық жинақталу нормасы, (м3)
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Жезказган согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого дня официального опубликования.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов
Приложение
к решению
Жезказганского городского
маслихата
от 19 апреля 2022 года
№ 19/160
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Жезказган
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов (м3)
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель