Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 18/166 "Балқаш қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 13/109 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 маусымда № 28539 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы №18/166 "Балқаш қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4718 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалаық мәслихаттың хатшысы А. Муслымов

О признании утратившим силу решения Балхашского городского маслихата от 30 марта 2018 года № 18/166 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Балхаш"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15 июня 2022 года № 13/109. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2022 года № 28539
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Балхашского городского маслихата от 30 марта 2018 года № 18/166 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4718).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата А. Муслымов