"Саран қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы № 435 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 121 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 мамырда № 27923 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Саран қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы № 435 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5438 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы О. Баймаганбетов

О признании утратившим силу решения Саранского городского маслихата от 15 августа 2019 года № 435 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Сарани"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2022 года № 121. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2022 года № 27923
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Саранского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Сарани" от 15 августа 2019 года № 435 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5438).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов