Саран қаласы және Ақтас кенті бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 189 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 желтоқсанда № 31239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қаласы және Ақтас кенті бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Саран қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Сарани и поселку Актас
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2022 года № 189. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2022 года № 31239
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Сарани РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Сарани и поселку Актас согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения Саранского городского маслихата:

1) Саран қалалық мәслихатының "Саран қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 19 ақпандағы № 541 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3732 болып тіркелген) шешімі;
2) Саран қалалық мәслихатының "Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы "Саран қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" №541 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 15 тамыздағы № 433 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5440 болып тіркелген) шешімі.

1) решение Саранского городского маслихата "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Сарани" от 19 февраля 2016 года № 541 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3732);
2) решение Саранского городского маслихата "О внесении изменения в решение Саранского городского маслихата от 19 февраля 2016 года № 541 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Сарани" от 15 августа 2019 года № 433 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5440).