Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 42/460 "Салық салу мақсаты үшін жер салығының мөлшерлемелері азайтылған немесе арттырылған Қарағанды облысы Абай қаласының аумағын аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 ақпандағы № 18/172 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 ақпанда № 26913 болып тіркелді
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 42/460 "Салық салу мақсаты үшін жер салығының мөлшерлемелері азайтылған немесе арттырылған Қарағанды облысы Абай қаласының аумағын аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5163 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарағанды облысы Абай қаласының аумағында салық салу мақсатында жер салығының мөлшерлемелерін арттыру немесе азайту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Автотұрақтарға (паркингтерге), автожанармай құю станцияларына сондай-ақ тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасы бұзыла отырып пайдаланылатын бөлінген жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінде белгіленген, Қарағанды облысы Абай қаласының аумағында салық салу мақсатында арттырылған немесе азайтылған жер салығының мөлшерлері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының жоғарғы оң жақ бұрыштағы сілтеме жаңа редакцияда жазылсын:
"Абай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 42/460 шешiмiне
қосымша".
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 42/460 "Об утверждении схемы зонирования территории города Абай Карагандинской области с понижающими или повышающими ставками земельного налога для целей налогообложения"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 17 февраля 2022 года № 18/172. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2022 года № 26913
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата "Об утверждении схемы зонирования территории города Абай Карагандинской области с понижающими или повышающими ставками земельного налога для целей налогообложения" от 10 января 2019 года № 42/460 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5163) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О повышении или понижении ставок земельного налога для целей налогообложения на территории города Абай Карагандинской области";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить понижающие или повышающие ставки земельного налога для целей налогообложения на территории города Абай Карагандинской области, установленных Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других и обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", согласно приложению к настоящему решению, за исключением земель, выделенных под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, а также не используемые в соответствующих целях или используемые с нарушением законодательства Республики Казахстан.";
приложение 1 к указанному решению исключить;
в приложении 2 к указанному решению ссылку в правом верхнем углу изложить в новой редакции:
"Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 10 января 2019 года № 42/460".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов