Абай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 22/213 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 мамырда № 27908 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін .
2. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Абайскому району
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2022 года № 22/213. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2022 года № 27908
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Абайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения:

1) 2016 жылғы 21 шілдедегі № 7/73 "Абай қаласы, Абай ауданының Топар, Қарабас, Южный кенттері және Құлаайғыр, Агрогородок, Жартас ауылдары бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3938 болып тіркелген);
2) Абай аудандық мәслихатының 7 сессиясының 2016 жылғы 21 шілдедегі №7/73 "Абай қаласы, Абай ауданының Топар, Қарабас, Южный кенттері және Құлаайғыр, Агрогородок, Жартас ауылдары бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 25 қазандағы № 54/575 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5508 болып тіркелген).

1) "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в городе Абай, поселках Топар, Карабас, Южный и в селах Кулаайгыр, Агрогородок, Жартас Абайского района района" от 21 июля 2016 года № 7/73 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3938);
2) "О внесении изменений в решение 7 сессии Абайского районного маслихата от 21 июля 2016 года №7/73 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в городе Абай, поселках Топар, Карабас, Южный и в селах Кулаайгыр, Агрогородок, Жартас Абайского района района" от 25 октября 2019 года № 54/575 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5508).

3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберілсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 сәуірдегі
№ 22/213 шешіміне қосымша
Абай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық нормасы 1есептік бірлікке, м3
1
Жайлы және
жайлы емес үйлер
1 тұрғын

3. Направить на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 28 апреля 2022 года
№ 22/213
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Абайскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения
благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель