Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 25/249 "Абай ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұраптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 31/293 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30938 болып тіркелді
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 25/249 "Абай ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұраптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28717 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жасылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 31/293
шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 маусымдағы
25/249 шішіміне
қосымша
Абай ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 30 июня 2022 года № 25/249 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Абайскому району"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 1 декабря 2022 года № 31/293. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30938
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 30 июня 2022 года № 25/249 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28717) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 1 декабря 2022 года
№ 31/293
Приложение
к решению Абайского
районного маслихата от 30
июня 2022 года № 25/249
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Абайскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя