Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің әкімінің 2022 жылғы 20 маусымдағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28611 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, кент тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 мамырдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің көшелері:
Трансформаторная көшесін Отырар көшесіне;
Парковая көшесін Тұран көшесіне;
Мира көшесін Бейбітшілік көшесіне;
Зеленая көшесін Береке көшесіне;
Рабочая көшесін Мерей көшесіне;
Степная көшесін Отан көшесіне;
Садовая көшесін Бәйтерек көшесіне;
Железнодорожная көшесін Нұрлы жол көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабас кентінің әкімі О. Молдабеков

О переименовании улиц поселка Карабас Абайского района Карагандинской области
Решение акима поселка Карабас Абайского района Карагандинской области от 20 июня 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28611
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка и на основании заключения областной ономастической комиссии от 20 мая 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Карабас Абайского района Карагандинской области:
улицу Трансформаторная на улицу Отырар;
улицу Парковая на улицу Тұран;
улицу Мира на улицу Бейбітшілік;
улицу Зеленая на улицу Береке;
улицу Рабочая на улицу Мерей;
улицу Степная на улицу Отан;
улицу Садовая на улицу Бәйтерек;
улицу Железнодорожная на улицу Нұрлы жол.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Карабас О. Молдабеков