Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 12 "Бұқар жырау ауданының елді мекендері аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27404 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 12 "Бұқар жырау ауданының елді мекендері аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4857 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Мәслихаттың хатшысы А. Әли

О признании утратившим силу решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 12 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Бухар-Жырауского района"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27404
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 12 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4857).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Әли