Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы Қызылжар кентінің көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы Қызылжар кентінің әкімінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 01 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27653 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қызылжар кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және Облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы Қызылжар кентінің көшелері:
40 лет Победы көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
Мира көшесін Бейбітшілік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар кентінің әкімі Д. Жайлаубаев

О переименовании улиц поселка Кызылжар Жанааркинского района Карагандинской области
Решение акима поселка Кызылжар Жанааркинского района Карагандинской области от 12 апреля 2022 года № 01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27653
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Кызылжар и на основании заключения Областной ономастической комиссии РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Кызылжар Жанааркинского района Карагандинской области:
улицу 40 лет Победы на улицу Тәуелсіздік;
улицу Мира на улицу Бейбітшілік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Кызылжар Д. Жайлаубаев