Осакаров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 221 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27867 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Осакаровскому району
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2022 года № 221. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27867
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Осакаров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осакаров ауданының мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 794 "Осакаров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5676 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Саккулаков
Осакаров аудандық мәслихатының

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Осакаровскому району.
2. Признать утратившим силу решение Осакаровского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Осакаровскому району" от 30 декабря 2019 года № 794 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5676).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата К. Саккулаков
Приложение к решению
Осакаровского районного маслихата