Осакаров ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 81/03 "Осакаров ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 77/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қыркүйекте № 29544 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 81/03 "Осакаров ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25565 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Н. Кобжанов
Осакаров ауданы
әкімдігінің
2022 жылғы 8
қыркүйектегі
№ 77/01
қаулысына қосымша
Осакаров ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 81/03 қаулысына қосымша
Осакаров ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Осакаровка кенті, Сельхознабская көшесі, "Автозапчасти" дүкеніне қарама-қарсы

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 26 ноября 2021 года № 81/03 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 8 сентября 2022 года № 77/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2022 года № 29544
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 26 ноября 2021 года № 81/03 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25565) следующее изменение:
приложение изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района Н. Кобжанов
Приложение
к постановлению
акимата Осакаровского
района
от 8 сентября 2022 года
№ 77/01
Приложение к постановлению
акимата Осакаровского района
от 26 ноября 2021 года № 81/03
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Осакаровского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1.
поселок Осакаровка, улица Сельхозснабская, напротив магазина "Автозапчасти"

400
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Барс" дүкені
2.
Осакаровка кенті, Достық көшесі, 38, жолдан "Ишим" тұтыну кооперативінің қоршауына дейін
160
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Ишим" тұтыну кооперативі
3.
Трудовой ауылдық округі, Трудовое ауылы, Юбилейная көшесі, 9, ауылдық клубқа қарама-қарсы
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
4.
Жансары ауылдық округі, Аманқоңыр ауылы, Бейбітшілік көшесі, 9 тұрғын үйдің оң жағында
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
5.
Қарағайлы ауылдық округі, Қарағайлы ауылы, Кооперативная көшесі, 29, "Олжас" дүкеніне қарама-қарсы
10
5 жыл
Аралас сауда (киім-кешек, аяқ киім, тоқыма тауарлары)
"Олжас" дүкені
6.
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Центральная көшесі, "Мастер" құрылыс дүкеніне қарама-қарсы
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Асем" дүкені, "Горячий хлеб" дүкені
7.
Есіл ауылдық округі, Есіл ауылы, Литвинская көшесі, "Ишим" дүкенінің сол жағында
12
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Ишим" дүкені
8.
Есіл ауылдық округі, Колхозное ауылы, Советская көшесі, "Дарья" дүкенінің оң жағында
9
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Дарья" дүкені
9.
Родников ауылдық округі, Родниковское ауылы, Целинная көшесі, 21 тұрғын үйге қарама-қарсы
30
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Әлем" дүкені
10.
Сұңқар ауылдық округі, Сұңқар ауылы, Киров көшесі, "Ирина" дүкенінің оң жағында
50
5 жыл
Ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Ирина" дүкені, жеке кәсіпкердің "Костелей" дүкені
11.
Шідерті ауылдық округі, Шідерті ауылы, Строительная көшесі, "У Раисы" дүкеніне қарама-қарсы
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
12.
Садовый ауылдық округі, Садовое ауылы, Целинная көшесі, "Маяк" дүкенінің оң жағында
40
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Маяк" дүкені
13.
Сарыөзек ауылдық округі, Сарыөзек ауылы, Центральная көшесі, "Ақжолтай" дүкенінің оң жағында
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Ақжолтай" дүкені
14.
Озерный ауылдық округі, Озерное ауылы, Центральная көшесі, 13
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Чайка" дүкені
15.
Молодежный кенті, Транспортная және Мира көшелерінің қиылысы, өрт сөндіру бөлімі ғимаратына қарама-қарсы

400
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Барс"
2.
поселок Осакаровка, улица Достык, 38, от дороги до ограждения потребительского кооператива "Ишим"
160
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Потребительский кооператив "Ишим"
3.
Трудовой сельский округ, село Трудовое, улица Юбилейная, 9, напротив сельского клуба
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
4.
сельский округ Жансары, село Аманконыр, улица Бейбітшілік, справа от жилого дома 9
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
5.
сельский округ Карагайлы, село Карагайлы, улица Кооперативная, 29, напротив магазина "Олжас"
10
5 лет
Смешанная торговля (одежда, обувь, текстиль)
Магазин "Олжас"
6.
сельский округ Акбулак, село Акбулак, улица Центральная, напротив строительного магазина "Мастер"
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Асем", магазин "Горячий хлеб"
7.
сельский округ Есиль, село Есиль, улица Литвинская, слева от магазина "Ишим"
12
5 лет
Реализация продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Ишим"
8.
сельский округ Есиль, село Колхозное, улица Советская, справа от магазина "Дарья"
9
5 лет
Реализация продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Дарья"
9.
Родниковский сельский округ, село Родниковское, улица Целинная, напротив жилого дома 21
30
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Әлем"
10.
сельский округ Сункар, село Сункар, улица Кирова, справа от магазина "Ирина"
50
5 лет
Реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Ирина", магазин индивидуального предпринимателя "Костелей"
11.
Шидертинский сельский округ, село Шидерты, улица Строительная, напротив магазина "У Раисы"
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
12.
Садовый сельский округ, село Садовое, улица Целинная, справа от магазина "Маяк"
40
5 лет
Реализация продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Маяк"
13.
сельский округ Сарыозек, село Сарыозек, улица Центральная, справа от магазина "Ақжолтай"
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Ақжолтай"
14.
Озерный сельский округ, село Озерное, улица Центральная, 13
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Чайка"
15.
поселок Молодежный, пересечение улиц Транспортная и Мира, напротив здания пожарной части