Осакаров ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 шілдедегі № 48/01 "Осакаров ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 120/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31464 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 шілдедегі № 48/01 "Осакаров ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24139 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Осакаров ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Р. Нурмуханбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Осакаров аудандық сайлау
комиссиясы
Осакаров ауданы әкімінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 120/02
қаулысына қосымша
Осакаров ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 30 шілдедегі
№ 48/01 қаулысына қосымша
Осакаров ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Осакаровка кенті
Қарағанды көшесіндегі ақпараттық стенд
2
Молодежный кенті
Комаров көшесіндегі ақпараттық стенд (№ 26 орта мектебінің аумағы)
3
Ақбұлақ ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
4
Батпақты ауылы
Абай көшесіндегі ақпараттық стенд
5
Аманқоңыр ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі ақпараттық стенд
6
Николаевка ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
7
Қарағайлы ауылы
Кооперативная көшесіндегі ақпараттық стенд
8
Озерное ауылы
Абай көшесіндегі ақпараттық стенд
9
Пионерское ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
10
Есіл ауылы
Литвинская көшесіндегі ақпараттық стенд
11
Сұңқар ауылы
Олимпийская көшесіндегі ақпараттық стенд
12
Садовое ауылы
Болашақ көшесіндегі ақпараттық стенд
13
Шұңқыркөл ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі ақпараттық стенд
14
Трудовое ауылы
Юбилейная көшесіндегі ақпараттық стенд
15
Тельманское ауылы
Школьная көшесіндегі ақпараттық стенд
16
Маржанкөл ауылы
Мира көшесіндегі ақпараттық стенд
17
Сарыөзек ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
18
Ертіс ауылы
Казахстанская көшесіндегі ақпараттық стенд
19
Родниковское ауылы
Сарыарқа көшесіндегі ақпараттық стенд
20
Сенокосное ауылы
Әл Фараби көшесіндегі ақпараттық стенд
21
Мирное ауылы
Мира көшесіндегі ақпараттық стенд
22
Звездное ауылы
Қаныш Сәтбаев көшесіндегі ақпараттық стенд
23
Шідерті ауылы
Мира көшесіндегі ақпараттық стенд

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 30 июля 2021 года № 48/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 29 декабря 2022 года № 120/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31464
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 30 июля 2021 года № 48/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24139) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Осакаровского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
акимата Осакаровского района Р. Нурмуханбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Осакаровская районная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Осакаров ауданы әкімдігі
от 29 декабря 2022 года
№ 120/02
Приложение к постановлению
акимата Осакаровского района
от 30 июля 2021 года № 48/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Осакаровского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Осакаровка
Информационный стенд по улице Қарағанды
2
поселок Молодежный
Информационный стенд по улице Комарова (территория средней школы №26)
3
село Акбулак
Информационный стенд по улице Центральная
4
село Батпак
Информационный стенд по улице Абай
5
село Аманконыр
Информационный стенд по улице Бейбитшилик
6
село Николаевка
Информационный стенд по улице Центральная
7
село Карагайлы
Информационный стенд по улице Кооперативная
8
село Озерное
Информационный стенд по улице Абай
9
село Пионерское
Информационный стенд по улице Центральная
10
село Есиль
Информационный стенд по улице Литвинская
11
село Сункар
Информационный стенд по улице Олимпийская
12
село Садовое
Информационный стенд по улице Болашақ
13
село Шункыркол
Информационный стенд по улице Тәуелсіздік
14
село Трудовое
Информационный стенд по улице Юбилейная
15
село Тельманское
Информационный стенд по улице Школьная
16
село Маржанкөл
Информационный стенд по улице Мира
17
село Сарыозек
Информационный стенд по улице Центральная
18
село Иртышское
Информационный стенд по улице Казахстанская
19
село Родниковское
Информационный стенд по улице Сарыарқа
20
село Сенокосное
Информационный стенд по улице Әл Фараби
21
село Мирное
Информационный стенд по улице Мира
22
село Звездное
Информационный стенд по улице Қаныш Сәтбаев
23
село Шидерты
Информационный стенд по улице Мира