Қарағанды облысы Осакаров ауданының Родников ауылдық округінің Родниковское және Қарасу ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 желтоқсанда № 31032 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Родников ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және 2022 жылғы 11 наурыздағы Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қортындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округіндегі келесі көшелер:
1) Родниковское ауылында:
Мичурина көшесін Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
Мира көшесін Отан көшесіне;
Степная көшесін Қаныш Сәтбаев көшесіне;
Механизаторов көшесін Алаш көшесіне;
Центральная көшесін Орталық көшесіне;
Целинная көшесін Абай көшесіне;
2) Қарасу ауылында:
Степная көшесін Керей хан көшесіне;
Центральная көшесін Болашақ көшесіне;
Степная көшесін Ақсай көшесіне;
Дорожная көшесін Сарыбұлақ көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Родников ауылдық округінің әкімі А. Жубайхан

О переименовании некоторых улиц в селах Родниковское и Карасу Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области
Решение акима Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 2 декабря 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2022 года № 31032
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Родниковского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 11 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в Родниковском сельском округе Осакаровского района Карагандинской области:
1) в селе Родниковское:
улицу Мичурина на улицу Ыбырай Алтынсарин;
улицу Мира на улицу Отан;
улицу Степная на улицу Қаныш Сәтбаев;
улицу Механизаторов на улицу Алаш;
улицу Центральная на улицу Орталық;
улицу Целинная на улицу Абай;
2) в селе Карасу:
улицу Степная на улицу Керей хан;
улицу Центральная на улицу Болашақ;
улицу Степная на улицу Ақсай;
улицу Дорожная на улицу Сарыбұлақ.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Родниковского сельского округа А. Жубайхан