Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 15/01 "Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 15 ақпандағы № 10/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 ақпанда № 26871 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Занының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 15/01 "Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5781 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Рысқалиұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Шет ауданының әкімі М. Мухтаров

О признании утратившим силу постановления акимата Шетского района Карагандинской области от 1 апреля 2020 года № 15/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Шетскому району"
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 15 февраля 2022 года № 10/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 февраля 2022 года № 26871
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 1 апреля 2020 года № 15/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5781).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р. Рысқалиұлы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Мухтаров