Ақшоқы ауылдық округі Қызылтау, Ақбауыр ауылдарында карантин іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Ақшоқы ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 22ө шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28621 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы, 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2022 жылғы 14 маусымдағы №06-08-02/184 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақшоқы ауылдық округі Қызылтау, Ақбауыр ауылдарында ірі қара малдан қарасан ауруының пайда болуына байланысты карантин іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап кейін қолданысқа еңгізіледі.
Ақшоқы ауылдық округінің әкімі Р. Абенова

Об установлении карантинных мероприятий на территории села Кызылтау, Акбауыр Акшокинского сельского округа
Решение акима Акшокинского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 22 июня 2022 года № 22ө. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28621
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Шетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 14 июня 2022 года №06-08-02/184 РЕШИЛ:
1. Установить карантинные мероприятия в связи с возникновением болезни эмфизематозный карбункул крупного рогатого скота на территории села Кызылтау, Акбауыр Акшокинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Акшокинского сельского округа Р. Абенова