Приозерск қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 5 шілдедегі № 24/183 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 шілдеде № 28753 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 25.04.2025 № 15/60 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Приозерск қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 5 июля 2022 года № 24/183. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2022 года № 28753.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата города Приозерск Карагандинской области от 25.04.2025 № 15/60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Приозерск согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қаласының әкімі С. Сатаев
Приозерск қаласы
әкімдігінің
2022 жылғы 5 шілдедегі
№ 24/183
қаулысына қосымша
Приозерск қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері)
1
Кисунько көшесі, "Юбилейный" дүкеніне қарама-қарсы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Приозерск.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск С. Сатаев
Приложение к
постановлению
акимата города Приозерск
от 5 июля 2022 года
№ 24/183
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Приозерск
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, реализующие схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Улица Кисунько, напротив магазина "Юбилейный"