Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 13 маусымдағы № 570 "Қызылорда облысы бойынша 2022 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 қарашадағы № 669 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 қарашада № 30702 болып тіркелді
Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 13 маусымдағы № 570 "Қызылорда облысы бойынша 2022 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28463 болып тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қызылорда облысы бойынша 2022 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 297-1, 297-2 жолдармен толықтырылсын:
"
297-1
PLANT START 8-31-4 -export
N барлығы - 8%, оның ішінде аммонийлы - 8%, Р2О5 - 31%, К2О - 4%, балдырлар сығындысы - 4%, альгин қышқылы- - 0,033%, маннитол - 0,12%
литр
2 280,0
297-2
SEMELE
Р2О5 - 32%, К2О - 23%
литр
1 920,0
"
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыны заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 669 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2022 жылғы "13" маусымдағы
№ 570 қаулысына 2-қосымша
Қызылорда облысы бойынша 2022 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері
Облыс атауы
Субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемі, теңге
1
Қызылорда облысы
2 235 451 000,0
Барлығы
2 235 451 000,0

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Кызылординской области от 13 июня 2022 года № 570 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) по Кызылординской области на 2022 год
Постановление акимата Кызылординской области от 23 ноября 2022 года № 669. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2022 года № 30702
Акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 13 июня 2022 года № 570 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) по Кызылординской области на 2022 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28463) следующие изменение и дополнение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Кызылординской области на 2022 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками порядковые номера 297-1, 297-2 следующего содержания:
"
297-1
PLANT START 8-31-4 -export
N общий - 8%, в том числе аммонийный - 8%, Р2О5 - 31%, К2О - 4%, экстракт водорослей - 4%, альгиновая кислота - 0,033%, маннитол - 0,12%
литр
2 280,0
297-2
SEMELE
Р2О5 - 32%, К2О - 23%
литр
1 920,0
"
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Кызылординской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от 23 ноября 2022 года № 669
Приложение 2 к постановлению
акимата Кызылординской области
от "13" июня 2022 года № 570
Объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) по Кызылординской области на 2022 год
Наименование области
Объем бюджетных средств на субсидирование, тенге
1
Кызылординская область
2 235 451 000,0
Всего
2 235 451 000,0