Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 188 "Қызылорда облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 160 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 желтоқсанда № 31289 болып тіркелді
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 188 "Қызылорда облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6261 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қызылорда облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года за № 188 "Об утверждении ставок платы за эмиссию в окружающую среду"
Решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2022 года № 160. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2022 года № 31289
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 188 "Об утверждении ставок платы за эмиссию в окружающую среду по Кызылординской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6261) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Кызылординской области";
пункт 1 изложить в новой редакции:

"1. Қызылорда облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес көтерілсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байкадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2022 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 160 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2018 жылғы 29 наурыздағы
№ 188 шешіміне қосымша
Қызылорда облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері

"1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Кызылординской области согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 13 декабря 2022 года № 160
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 29 марта 2018 года № 188
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Кызылординской области