"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Арал ауданы әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 5-ш шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 2-ш шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 желтоқсанда № 31526 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына 1-тармағына және Арал аудандық төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі аудандық комиссия отырысының 2022 жылғы 3 қарашадағы № 1/3-02/1914 хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Арал ауданы әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 5-ш шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23464 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким Аральского района С. Сермагамбетов

О признании утратившим силу решения акима Аральского района от 12 июля 2021 года № 5-ш "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 30 декабря 2022 года № 2-ш. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2022 года № 31526
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Аральского района от 3 ноября 2022 года № 1/3-02/1914, РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аральского района от 12 июля 2021 года № 5-ш "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23464).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Арал ауданының әкімі С. Сермагамбетов