Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 268 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қыркүйекте № 29520 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 сентября 2022 года № 268. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2022 года № 29520
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 122 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району" от 27 июля 2017 года № 122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5946).

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 268 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын обьектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Жылдық норма, 1 есептік бірлікке текше метр
1.
Жайлы үйлер
1 тұрғын

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 7 сентября 2022 года № 268
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма, куб. метр на 1 расчетную единицу в год
1.
Домовладения благоустроенные
1 житель