"Қазалы ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 54 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № 164 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30616 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 54 "Қазалы ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6252 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қазалы ауданы әкiмiнiң аппараты" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Уразбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Казалинского района от 29 марта 2018 года № 54 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Казалинского района"
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 11 ноября 2022 года № 164. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30616
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района от 29 марта 2018 года № 54 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Казалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6252).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Казалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Уразбаев