Қазалы аудандық мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 188 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 298 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 желтоқсанда № 30973 болып тіркелді
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 188 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6278 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Қазалы ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 505 және 506-баптарында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 50 (елу) пайызға арттырылсын.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП

О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата от 10 апреля 2018 года № 188 "О повышении ставок земельного налога"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18 ноября 2022 года № 298. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2022 года № 30973
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога" от 10 апреля 2018 года № 188 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6278) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по Казалинскому району на 50 (пятьдесят) процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Секретарь маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП