Қызылорда облысының Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 668 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 23 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27869 болып тіркелді
Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысының Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 668 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4916 болып тіркелген) келесі өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қармақшы ауданының барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қармақшы аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қармақшы ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі А. Ерсултанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қармақшы аудандық сайлау
комиссиясы
Қызылорда облысының
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 26 сәуірдегі
№ 23 қаулысына қосымша
Қызылорда облысының
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 5 наурыздағы
№ 668 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Жосалы кенті
Абай Құнанбаев көшесі, "Этноауыл" паркіне қарама-қарсы
2
Жосалы кенті
Ізтілеу Мүсірбаев және Н.Айсауытов көшелерінің қиылысы
3
Жосалы кенті
Балқы Базар және Мұстафа Шоқай көшелерінің қиылысы
4
Жосалы кенті
Қорқыт Ата және Елеу Көшербаев көшелерінің қиылысы
5
Жосалы кенті
Тұрар Рысқұлов көшесі, құрылыс 2А
6
Төретам кенті
Ыбырай Жахаев көшесі, ғимарат 25А
7
Төретам кенті
Жанқожа Батыр көшесі, 33 үй
8
Төретам кенті
Ғани Мұратбаев көшесі, ғимарат 16
6
Қармақшы ауылдық округі,
Қармақшы ауылы
Омар Қошманов көшесі, ғимарат 3
10
Қармақшы ауылдық округі,
Қармақшы ауылы
Ешмұрат Жаналиев көшесі, ғимарат 8
11
Қармақшы ауылдық округі,
Қызылтам стансасы
Сарыжылуан көшесі, ғимарат 1
12
Ақай ауылдық округі,
Ақай ауылы
Абай көшесі, 72 үй
13
Ақай ауылдық округі,
Ақай ауылы
Ғарышкерлер көшесі, 11 үй
14
Жосалы ауылдық округі,
Төребай би ауылы
Орныққан Қазиев көшесі, 11 үй
15
Жосалы ауылдық округі,
Төребай би ауылы
Орныққан Қазиев көшесі, 8А үй
16
Иіркөл ауылдық округі,
Иіркөл ауылы
Қорқыт-Ата көшесі, ғимарат 6
17
Иіркөл ауылдық округі,
Иіркөл ауылы
Есенбек Құрманбаев көшесі, 9 үй ("Оспан молда" мешітінің маңы)
18
Жаңажол ауылдық округі,
Дүр Оңғар ауылы
Қ.Бексебаев көшесі, 43 үй
19
Жаңажол ауылдық округі,
Дүр Оңғар ауылы
Қ.Бексебаев көшесі, 37 үй
20
ІІІ Интернационал ауылдық округі,
ІІІ Интернационал ауылы
Астана көшесі, ғимарат 4А
21
ІІІ Интернационал ауылдық округі,
ІІІ Интернационал ауылы
Астана көшесі, 1 үй
22
Ақтөбе ауылдық округі,
Ақтөбе ауылы
Нәсіредин Сералиев көшесі, 2 үй
23
Ақтөбе ауылдық округі,
Ақтөбе ауылы
Кеңсе көшесі, 13А үй
24
Ақжар ауылдық округі,
Ақжар ауылы
Қ.Ізтілеуов көшесі, 45 үй
25
Ақжар ауылдық округі,
Ақжар ауылы
Қ.Ізтілеуов көшесі, 29 үй ("Ақжар" мешітінің маңы)
26
Дауылкөл ауылдық округі,
Тұрмағамбет ауылы
Ешнияз Сал Жөнелдікұлы көшесі, 12 үй
27
Дауылкөл ауылдық округі,
Тұрмағамбет ауылы
Ешнияз Сал Жөнелдікұлы көшесі, 33 үй ("Бақыт" мейрамханасының маңы)
28
Алдашбай ахун ауылдық округі,
Алдашбай ахун ауылы
Омар Шораяқұлы және Әбзәли Егізбаев көшелерінің қиылысы
29
Қуаңдария ауылдық округі,
Қуаңдария ауылы
Бәйтерек көшесі, 9 үй
30
Қуаңдария ауылдық округі,
Қуаңдария ауылы
Т.Жұбандықов көшесі, 1 үй
31
Т.Көмекбаев ауылдық округі,
Көмекбаев ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 27 үй
32
Т.Көмекбаев ауылдық округі,
Көмекбаев ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 23 үй
33
Байқоңыр қаласы
Абай даңғылы, 23 үйге қарама-қарсы
34
Байқоңыр қаласы
Абай даңғылы, 25 үй
35
Байқоңыр қаласы

О внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 5 марта 2015 года № 668 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 26 апреля 2022 года № 23. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 май 2022 года № 27869
Акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 5 марта 2015 года № 668 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4916) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Кармакшинского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Кармакшинской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Кармакшинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района А. Ерсултанов
"СОГЛАСОВАНО"
Кармакшинская районная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
Кызылординской области
от 26 апреля 2022 года № 23
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
Кызылординской области
от 5 марта 2015 года № 668
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Кармакшинского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Жосалы
улица Абай Кунанбаев, напротив парка "Этноауыл"
2
поселок Жосалы
на перекрестке улиц Изтилеу Мусирбаев и Н.Айсаутов
3
поселок Жосалы
на перекрестке улиц Балкы Базар и Мустафа Шокай
4
поселок Жосалы
на перекрестке улиц Коркыт Ата и Елеу Кошербаев
5
поселок Жосалы
улица Турар Рыскулов, строение 2А
6
поселок Торетам
улица Ибрай Жахаев, здание 25А
7
поселок Торетам
улица Жанкожа Батыр, дом 33
8
поселок Торетам
улица Гани Муратбаев, здание 16
9
сельский округ Кармакшы,
село Кармакшы
улица Омар Кошманов, здание 3
10
сельский округ Кармакшы,
село Кармакшы
улица Ешмурат Жаналиев, здание 8
11
сельский округ Кармакшы,
станция Кызылтам
улица Сарыжылуан, здание 1
12
сельский округ Акай, село Акай
улица Абай, дом 72
13
сельский округ Акай, село Акай
улица Гарышкерлер, дом 11
14
сельский округ Жосалы,
село Торебай би
улица Орныккан Казиев, дом 11
15
сельский округ Жосалы,
село Торебай би
улица Орныккан Казиев, дом 8А
16
сельский округ Иркол,
село Иркол
улица Коркыт-Ата, здание 6
17
сельский округ Иркол,
село Иркол
улица Есенбек Курманбаев, дом 9 (возле мечети "Оспан молда")
18
сельский округ Жанажол,
село Дур Онгар
улица К.Бексебаев, дом 43
19
сельский округ Жанажол,
село Дур Онгар
улица К.Бексебаев, дом 37
20
сельский округ ІІІ Интернационал,
село ІІІ Интернационал
улица Астана, дом 4А
21
сельский округ ІІІ Интернационал,
село ІІІ Интернационал
улица Астана, дом 1
22
сельский округ Актобе,
село Актобе
улица Насредин Сералиев, дом 2
23
сельский округ Актобе,
село Актобе
улица Кенсе, здание 13А
24
сельский округ Акжар,
село Акжар
улица К.Изтилеуов, здание 45
25
сельский округ Акжар,
село Акжар
улица К.Изтилеуов, здание 29 (возле мечети "Акжар")
26
сельский округ Дауылкол,
село Турмагамбет
улица Ешнияз Сал Жонелдикулы, дом 12
27
сельский округ Дауылкол,
село Турмагамбет
улица Ешнияз Сал Жонелдикулы, дом 33 (возле ресторана "Бакыт")
28
сельский округ Алдашбай ахун,
село Алдашбай ахун
на перекрестке улиц Омар Шораякулы и Абзали Егизбаев
29
сельский округ Куандария,
село Куандария
улица Байтерек, дом 9
30
сельский округ Куандария,
село Куандария
улица Т.Жубандыков, дом 1
31
сельский округ Т.Комекбаев,
село Т.Комекбаев
улица Абай Кунанбаев, дом 27
32
сельский округ Т.Комекбаев,
село Т.Комекбаев
улица Абай Кунанбаев, дом 23
33
город Байконур
проспект Абая, напротив дома 23
34
город Байконур
проспект Абая, дом 25
35
город Байконур

Королева даңғылы, 39 және 41 үйлеріне қарама-қарсы

проспект Королева, напротив домов 39 и 41