Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 қарашасындағы № 22 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 маусымдағы № 57 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 маусымда № 28458 болып тіркелді
Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" 2019 жылғы 19 қарашасындағы № 22, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6974 болып тіркелген қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского района от 19 ноября 2019 года № 22 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 8 июня 2022 года № 57. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2022 года № 28458
Акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кармакшинского района "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 19 ноября 2019 года № 22, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6974, следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:

"1. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қармақшы аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

"1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кармакшинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Қармақшы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі А. Ерсултанов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 8 маусымдағы
№ 57 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 19 қарашадағы
№ 22 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Мекен-жай
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшерлері (теңге)
1

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кармакшинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кармакшинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района А. Ерсултанов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от 8 июня 2022 года № 57
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от 19 ноября 2019 года № 22
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Адреса
Размеры платы за один квадратный метр (тенге)
1