Сырдария ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 18 қарашадағы № 306 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қарашада № 30633 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сырдарьинского района
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 18 ноября 2022 года № 306. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2022 года № 30633
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: