Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы ""Шиелі ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 21/16 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 32/16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 желтоқсанда № 31104 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының ""Шиелі ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/16 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6226 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Т. Жағыпбаров

О признании утратившим силу решения Шиелийского районного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/16 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Шиелийского района""
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 13 декабря 2022 года № 32/16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2022 года № 31104
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Шиелийского района"" от 20 марта 2018 года № 21/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6226).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жағыпбаров