Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының педагогтарын көтермелеудің қосымша шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 95 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 10 наурыздағы № 35 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 наурызда № 27162 болып тіркелді
Маңғыстау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының педагогтарын көтермелеудің қосымша шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 95 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4511 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
қазақ тіліндегі 5-тармақтың бесінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Салпыншақтың (реверс) қарама-қарсы бетінде қалам мен ашық кітаптың бейнесі орналастырылады.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қосымша көтермелеу шаралары бойынша құжаттарды қабылдау уақыты жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында, Маңғыстау облысы әкімдігінің және Басқарманың ресми сайттарында құжат қабылдау басталатын уақыттан 30 (отыз) күн бұрын жарияланады.";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
орыс тіліндегі 2-тармақтың 1) және 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
орыс тіліндегі 5-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
қазақ тіліндегі 9-тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Оқушылар орталықтары, шығармашылық үйлері, аула клубтары, өнер мектептерінің үздік педагогтар осы Тәртіптің 1-қосымшасының 3-тарауы, 6-тармағының талаптарына сәйкес келген жағдайда қатысады.";
12-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) облыстық және республикалық деңгейлерде таратылған жұмыстар тәжірибелерінің материалдары (соңғы 5 жылдағы әдістемелік нұсқаулықтар, бейнероликтер);";
орыс тіліндегі 12-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 95 "Об установлении дополнительных мер поощрения педагогов Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 10 марта 2022 года № 35. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2022 года № 27162
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 95 "Об установлении дополнительных мер поощрения педагогов Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4511) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
абзац пятый пункта 5 изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Срок подачи документов на дополнительное поощрение публикуется в местных средствах массовой информации, на официальных сайтах акимата Мангистауской области и Управления за 30 (тридцать) дней до начала приема документов.";
в приложении 2 к указанному постановлению:
подпункты 1) и 2) пункта 2 изложить в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется:
"1) наличие авторских работ, определяющих собственные взгляды на национальные традиции (учебник, книга, программа) и публичных лекций, докладов о национальном менталитете, духовных и материальных ценностях человека (за последние 5 лет);
2) публикация статей в средствах массовой информации областного, республиканского, международного уровней по пропаганде национальных традиций (за последние 5 лет);";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется:
"1) достижения педагогов в профессиональных республиканских, международных соревнованиях и конкурсах в области искусства, туризма, спорта (за последние 5 лет);";
абзац первый пункта 9 изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
подпункт 3) пункта 12 изложить в новой редакции:
"3) материалы опытов работ, распросстраненных на областном и республиканском уровнях (методические инструкции, видеоролики за последние 5 лет);";
подпункт 4) пункта 12 изложить в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется:
"4) использование информационно-коммуникационных технологий (за последние 5 лет).".
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысы әкімінің міндетін атқарушы Б. Орынбасаров

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Мангистауской области Б. Орынбасаров