Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 6 маусымдағы № 83 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 маусымда № 28447 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
Шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Маңғыстау
облыстық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау облысының әкімдігінің
2022 жылғы 6 маусымдағы
№ 83
қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысы аумағын аймақтарға бөлу туралы" 2017 жылғы 10 шілдедегі № 176 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3408 болып тіркелген).
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 176 "Маңғыстау облысы аумағын аймақтарға бөлу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 25 маусымдағы № 156 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3683 болып тіркелген).
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 176 "Маңғыстау облысы аумағын аймақтарға бөлу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 30 қазандағы № 194 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4338 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 6 июня 2022 года № 83. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2022 года № 28447
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Мангистауская областная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 6 июня 2022 года
№ 83
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 176 "О делении территорий Мангистауской области на зоны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3408).
2. Постановление акимата Мангистауской области от 25 июня 2018 года № 156 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 176 "О делении территорий Мангистауской области на зоны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3683).
3. Постановление акимата Мангистауской области от 30 октября 2020 года № 194 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 176 "О делении территорий Мангистауской области на зоны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4338).