2022 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 7 шілдедегі № 108 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 шілдеде № 28805 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 180 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 28188 болып тіркелген) Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2022 год
Постановление акимата Мангистауской области от 7 июля 2022 года № 108. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2022 года № 28805
В соответствии с приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 180 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28188) Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының балық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление рыбного хозяйства Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облысының әкімдігінің
2022 жылғы 7 шілдедегі
№ 108 қаулысына
қосымша
2022 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері
Субсидия түрлері
Субсидиялау көлемдері
Өлшем бірлігі
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
1.
Балық азықтарын сатып алу шығыстарын өтеу субсидиялары (Бекіре тұқымдас балықтар және олардың будандары үшін)

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению
акимата Мангистауской области
от 7 июля 2022 года № 108
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2022 год
Виды субсидируемых рыб
Объемы субсидирования
Единица измерения
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
4
1.
Субсидии на возмещение расходов по приобретению рыбных кормов (для осетровых видов рыб и их гибридов)

22,5 тонна
9 600,0
2.
Дәрілік препараттарды сатып алу шығыстарын өтеу субсидиялары (Бекіре тұқымдас балықтар және олардың будандары үшін)
20 тонна
100,0
3.
Балық өсіру материалын сатып алу шығыстарын өтеу субсидиялары (Бекіре тұқымдас балықтар және олардың будандары үшін)
2 400,0 дана
600,0
4.
Балықтың құнды түрлерінің жөндеу-аналық табындарын сатып алу және ұстау шығыстарын өтеу субсидиялары (Бекіре тұқымдас балықтар және олардың будандары үшін)
6,0 дана
200,0

22,5 тонна
9 600,0
2.
Субсидии на возмещение расходов на приобретение лекарственных препаратов (для осетровых видов рыб и их гибридов)
20 тонна
100,0
3.
Субсидии на возмещение расходов на приобретение рыбопосадочного материала (для осетровых видов рыб и их гибридов)
2 400,0 штук
600,0
4.
Субсидии на возмещение расходов на приобретение и содержание ремонтно-маточного стада ценных видов рыб (для осетровых видов рыб и их гибридов)
6,0 штук
200,0