Маңғыстау облысы бойынша 2022 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 13/154 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қыркүйекте № 29460 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2022 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 24 августа 2022 года № 13/154. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29460
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан, Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы бойынша 2022 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
шешіміне қосымша
2022 жылғы 24 тамыздағы
№ 13/154
Маңғыстау облысы бойынша 2022 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
Арнаулы су пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Мөлшерлемелер (теңге)
1
2
3
4
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2022 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 24 августа 2022 года № 13/154
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2022 год по Мангистауской области
Виды специального водопользования
Единица измерения
Ставки
(тенге)
1
2
3
4
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров