Ақтау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 907 "Ақтау қаласы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 02-02/664 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 28009 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 907 "Ақтау қаласы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3610 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулыны "Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай

О признании утратившим силу постановление акимата города Актау от 3 мая 2018 года № 907 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организации образования, лицы освобожденных из мест лишения свободы и состоящих на учете службы пробации по городу Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 27 апреля 2022 года № 02-02/664. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 28009
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 3 мая 2018 года № 907 "Об установлении квоты рабочих мест для трудо-устройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организации образования, лицы освобожденных из мест лишения свободы и состоящих на учете службы пробации по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3610).
2. Государственному учреждению "Актауский городской отдел занятости и социальных программ" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай