Ақтау қаласындағы халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 4 қазандағы № 18/143 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30122 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау қаласындағы халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасының әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 4 қазандағы
№ 18/143 шешіміне қосымша
Ақтау қаласындағы халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 4 октября 2022 года № 18/143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2022 года № 30122
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение к решению
Актауского городского маслихата
от 4 октября 2022 года № 18/143
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау
Наименование
Расчетная еденица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя