Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 15/123 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27292 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2022 жылғы 25 наурыздағы
№ 15/123
шешіміне қосымша
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдер тізбесі
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 11 қазандағы № 14/160 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3449 болып тіркелген).
2. Жаңаөзен қалалық мәслихатының "Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы № 14/160 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/469 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4091 болып тіркелген).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының "Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы № 14/160 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/584 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4415 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 25 марта 2022 года № 15/123. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27292
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О правовых актах", Жанаозенский городской маслихат Мангистауской области РЕШИЛ:
1.Признать утратившими силу некоторые решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
Приложение к решению
Жанаозенского городского маслихата
от 25 марта 2022 года
№ 15/123
Перечень решении Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области, признанных утратившими силу
1. Решение Жанаозенского городского маслихата "Об утверждении Правил управления безхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 11 октября 2017 года № 14/160 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3449).
2. Решение Жанаозенского городского маслихата "О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 11 октября 2017 года № 14/160 "Об утверждении Правил управления безхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 23 декабря 2019 года № 40/469 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4091).
3. Решение Жанаозенского городского маслихата "О внесении изменения в решение Жанаозенского городского маслихата от 11 октября 2017 года № 14/160 "Об утверждении Правил управления безхозяйными отходами, призанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 31 декабря 2020 года № 54/584 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4415).