Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 237 "Жаңаөзен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 13 шілдедегі № 340 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 шілдеде № 28846 болып тіркелді
Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Жаңаөзен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 237 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4529 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 - тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 2, 3, 4, 5, 6 - тармақтары алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1 - қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2, 3, 4, 5, 6 - қосымшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі А. Косуаков
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 13 шілдедегі
№ 340
қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ 237 қаулысына 1 қосымша
Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
1
Жаңаөзен қаласы, "Өркен" шағын ауданы, № 20 үйдің артында
24
"Сәнді",
"Қазына",
"Нұржан" дүкендері
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
2
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 58 үйдің артында
12
жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
3
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 46 үйдің артында
12
"Buycool" кафесі
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
4
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 22 үйдің оң жағында
12
"Асылбек"
дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
5
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 1 үйдің артында
12
жоқ
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
6
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 48 үйдің артында
9
"Buycool" кафесі
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
7
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 2 А құрылысының оң жағында
6
"Дана" супермаркеті
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
8
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 18 Б құрылысының сол жағында
6
"Еркін",
"Берік",
"Ералы" дүкендері
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
9
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 31 үйдің артында
24
"Мереке" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
10
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 34 үйдің артында
12
"Тұлпар" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
11
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 33 үйдің артында
12
"KimSim" кафесі
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
12
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 24 үйдің артында
6
"Tantuni" кафесі
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
13
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 20 үйдің артында
6
"Данил" дүкені
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
14
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 33 а құрылысының оң жағында
6
"Тұлпар" дүкені
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
15

О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Жанаозен"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 13 июля 2022 года № 340. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2022 года № 28846
Акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4529) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен";
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом испоняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148) акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен, согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункты 2, 3, 4, 5, 6 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложения 2, 3, 4, 5, 6 указанного постановления исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен А. Косуаков
Приложение к постановлению
Приложение 1 к постановлению
акимата города Жанаозен
от 6 мая 2021 года № 237
Акимата города Жанаозен
от 13 июля 2022 года
№ 340
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
1
город Жанаозен, микрорайон "Өркен", за домом № 20
24
магазины "Сәнді",
"Қазына",
"Нұржан"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
2
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", за домом № 58
12
нет
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
3
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", за домом № 46
12
кафе "Buycool"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
4
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", справа от дома № 22
12
магазин "Асылбек"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
5
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", за домом № 1
12
нет
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
6
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", за домом № 48
9
кафе "Buycool"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
7
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", справа от строения № 2 А
6
супермаркет "Дана"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
8
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", слева от строения № 18 Б
6
магазины "Еркін", "Берік", "Ералы"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
9
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 31
24
магазин "Мереке"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
10
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 34
12
магазин "Тұлпар"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
11
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 33
12
кафе "KimSim"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
12
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 24
6
кафе "Tantuni"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
13
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 20
6
магазин "Данил"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
14
город Жанаозен, микрорайон "Самал", справа от строения № 33 а
6
магазин "Тұлпар"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
15