Бейнеу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 ақпандағы № 16/153 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 ақпанда № 26853 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Бейнеу аудандық мәслихатының "Бейнеу ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 5 ақпандағы № 32/266 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3818 болып тіркелген);
2) Бейнеу аудандық мәслихатының "Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 ақпандағы № 32/266 "Бейнеу ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 54/430 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4304 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы К. Мансуров

О признании утратившими силу некоторых решений Бейнеуского районного маслихата
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 14 февраля 2022 года № 16/153. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2022 года № 26853
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Бейнеуского районного маслихата:
1) решение Бейнеуского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Бейнеускому району" от 5 февраля 2019 года № 32/266 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3818);
2) решение Бейнеуского районного маслихата "О внесении изменения в решение Бейнеуского районного маслихата от 5 февраля 2019 года № 32/266 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Бейнеускому району" от 28 сентября 2020 года № 54/430 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4304).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К. Мансуров