"Бейнеу ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифін белгілеу туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы №366 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 132 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 наурызда № 27217 болып тіркелді
Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ.ЕТЕДІ:
1. Бейнеу ауданы әкімдігінің "Бейнеу ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифін белгілеу туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 366 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26406 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бейнеу ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифі 60 (алпыс) теңге мөлшерінде белгіленсін.".
2. "Бейнеу аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Әзірхановқа.жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата Бейнеуского района от 10 декабря 2021 года № 366 "Об установлении единого для всех маршрутов тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Бейнеу"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 15 марта 2022 года № 132. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 марта 2022 года № 27217
Акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бейнеуского района "Об установлении единого для всех маршрутов тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Бейнеу" от 10 декабря 2021 года № 366 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26406) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить единый для всех маршрутов тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Бейнеу в размере 60 (шестьдесят) тенге.".
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Азирханова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Бейнеуский районный маслихат