Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашасындағы № 27/226 "Бейнеу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 24/232 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қазанда № 29974 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26 наурыздағы 2024 жылғы № 14/121 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26.03.2024 № 14/121 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашасындағы № 27/226 "Бейнеу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3722 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1 қосымшасында:
1 тармақтың екінші бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысына шекті жол берілетін шығыстар үлесі 7 (жеті) пайыз мөлшерінде.";
4 тармақтың екінші бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін тағайындау кезінде бір адамға 18 (он сегіз) шаршы метрден артық емес пайдалы алаң алынады, бірақ бір бөлмелі пәтерден немесе жатақханадағы бөлмеден кем емес аудан нормасы қабылданады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы К. Мансуров

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 23 ноября 2018 года № 27/226 "Об определении размера и порядка жилищной помощи в Бейнеуском районе"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 сентября 2022 года № 24/232. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2022 года № 29974. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 марта 2024 года № 14/121.
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26.03.2024 № 14/121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 23 ноября 2018 года № 27/226 "Об определении размера и порядка жилищной помощи в Бейнеуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3722) следующие изменения:
в приложении 1 к решению:
часть вторую пункта 1 изложить в новой редакции:
"Доля предельно допустимых расходов к совокупному доходу малообеспеченной семьи (гражданина) в размере 7 (семи) процентов.";
часть вторую пункта 4 изложить в новой редакции:
"При назначении жилищной помощи принимается норма площади не более 18 (восемнадцати) квадратных метров полезной площади на одного человека, но не менее однокомнатной квартиры или комнаты в общежитии.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К. Мансуров