Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Тәжен ауылы әкімінің 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 01-05/12 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "QazaqGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына, ШТИ-001, КУ-314 электр жабдықтау желісін салу үшін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Тәжен ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,1304 гектар жер учаскесіне 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Тәжен ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
С. Кокаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Тажен Бейнеуского района Мангистауской области от 21 сентября 2022 года № 01-05/12
В соответствии c Земельным кодекcом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей акционерному обществу "национальная компания "QazaqGaz", на земельный участок общей площадью 0,1304 гектаров, расположенный на територии села Тажен для строительства линии электроснабжения ШТИ-001, КУ-314.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Тажен" в утановленном законодательством порядке обеспечить:
Напровление настоящего решения на официальное опубликование;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
С. Кокаев