"Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 272 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 наурыздағы № 37 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27457 болып тіркелді.
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 272 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2355 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 1 – тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 23.09.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Қарақия аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің орынбасары С.Төретаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы
Қарақия ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 18 декабря 2013 года № 272 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 24 марта 2022 года № 37. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27457.
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 18 декабря 2013 года № 272 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2355) следующее изменение:
Сноска пункт 1 в редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется, постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 23.09.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
приложение указанного постановления изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каракиянского района Мангистауской области Торетаева С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Мангистауской области
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района