"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 41 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31344 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қарақия ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2813 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 145, 146, 147, 151, 152, 153, 154, 155, 157 сайлау учаскелері келесі редакцияда жазылсын:
"№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-14-85.
Шекарасы: Құрық ауылының 1 шағын ауданының барлық үйлері, 2 шағын ауданының № 4-47 үйлері, С.Датұлы, Қ.Сүйеуов, Ардагер, Подстанция көшелерінің барлық үйлері, Абай көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28-2 үйлері.".
"№146 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Жалпы білім беретін мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8/72937/ 2-22-45.
Шекарасы: Құрық ауылы, 2 шағын ауданының № 49-55, 100-101, 229-232 үйлері, 3, 3"А", 4, 5, 9, 14 шағын аудандарының барлық үйлері, Карьер, Барлаушылар Массиві көшелерінің барлық үйлері.".
"№ 147 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-11-89.
Шекарасы: Құрық ауылы, Абай көшесінің № 1,3,5,7, 9,11,15,15-1,17, 17-2, 21,23, 25, 27 үйлері, Ш.Уалиханов көшесінің №1-14/1 үйлері, Сәтпаев көшесінің № 1-14а үйлері, Жангельдин көшесінің № 1-10/1, 14 үйлері, Маметова көшесінің № 1-14 үйлері, С.Әлиев көшесінің № 1-25 үйлері, Жолаушылар массиві, Т.Әлиев, Автобаза, Қазақ ауыл, Ғ.Балмұханбетов көшелерінің барлық үйлері, "Қызылқұм" жері.".
"№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8/72937/ 26-7-51.
Шекарасы: Жетібай ауылы, Жаңақұрылыс шағын ауданының № 1-36 үйлері, Геофизика, Ш.Ыбырайымұлы, 2-ауыл шағын аудандарының барлық үйлері, Аэропорт шағын ауданының № 1-199 үйлері.".
"№ 152 сайлау учаскесі

О внесении изменений и дополнения в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каракиянского района Мангистауской области от 28 декабря 2022 года № 41. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31344
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каракиянского района "Об образовании избирательных участков" от 14 августа 2015 года № 61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2813) следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному решению:
избирательные участки № 145, 146, 147, 151, 152, 153, 154, 155,157 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 145
Центр: село Курык, здание государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 2-14-85.
Границы: все дома микрорайона 1, дома № 4-47 микрорайона 2, все дома улиц С. Датулы, К. Суйеуова, Ардагер, Подстанция, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28-2 улицы Абая села Курык.".
"Избирательный участок № 146
Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа-гимназия" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-45.
Границы: дома № 49-55, 100-101, 229-232 микрорайона 2, все дома микрорайонов 3, 3"А", 4, 5, 9, 14, все дома улицы Карьер, Массив Геологов села Курык.".
"Избирательный участок № 147
Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 2-11-89.
Границы: дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 15-1, 17, 17-2, 21, 23, 25, 27 улицы Абая, дома № 1-14/1 улицы Ш.Валиханова, дома № 1-14а улицы Сатпаева, дома № 1-10/1, 14 улицы Жангельдина, дома № 1-14 улицы Маметова, дома № 1-25 улицы С.Алиева, все дома дома улиц Массив дорожников, Т. Алиева, Автобаза, Казак аул, Г.Балмуханбетова, местность "Кызылкум" села Курык.".
"Избирательный участок № 151
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-7-51.
Границы: дома №1-36 микрорайона Жанакурылыс, все дома микрорайонов Геофизика, Ш.Ыбыраймулы, 2-ауыл, дома №1-199 микрорайона Аэропорт села Жетыбай.".
"Избирательный участок № 152

Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8/72937/ 26-1-41.
Шекарасы: Жетібай ауылы, Астана, Күржіманұлы, Мұнайшы-2 шағын аудандарының барлық үйлері, Аэропорт шағын ауданының № 200-368 үйлері.".
"№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Өскенбай Қалманбетұлы атындағы Жетібай балалар өнер мектебі" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон: 8/72937/ 26-5-61.
Шекарасы: Жетібай ауылы, Мұнайшы-1, М.Өскінбаев, Төлендиев шағын аудандарының барлық үйлері, Т.Аубәкіров шағын ауданының № 92-257 үйлері.".
"№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жетібай ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 8/72937/ 26-1-30.
Шекарасы: Жетібай ауылы, Жанақұрылыс шағын ауданының № 37-186, 217-255 үйлері, Ұлутас шағын ауданының барлық үйлері.".
"№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8/72937/ 26-1-90.
Шекарасы: Жетібай ауылы, Ж.Мыңбаев, Ө.Қалманбетұлы, Т.Әлиев, С.Жанғабылұлы шағын аудандарының барлық үйлері, Жаңақұрылыс шағын ауданының № 187-216 үйлері, Т.Аубакиров шағын ауданының № 1-91 үйлері, Шұқырой, Шынжыр, Асар, Қонай-қора шаруа қожалықтары.".
"№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Сенек ауылының Аққұдық елді мекені, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Аққұдық ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 32-0-20.
Шекарасы: Сенек ауылының Аққұдық елді мекенінің барлық үйлері.".
көрсетілген шешімнің қосымшасы №162 сайлау учаскесімен толықтырылсын:
"№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Жалпы білім беретін мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, В блогы, телефон: 8/72937/ 2-22-88.
Шекарасы: Құрық ауылы, 3, 10, 13 шағын аудандарының барлық үйлері, Сәтпаев көшесінің № 13-29, 29-2, 31, 31-2, 33, 33-2, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері, М.Маметова көшесінің № 15-43-а үйлері, С.Әлиев көшесінің № 16-44 үйлері, Ш.Уалиханов көшесінің № 15-28 үйлері, Жангельдин көшесінің № 11, 13, 15-28 үйлері.".

Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-41.
Границы: все дома микрорайонов Астана, Куржиманулы, Мунайшы-2, дома №200-368 микрорайона Аэропорт села Жетыбай.".
"Избирательный участок № 153
Центр: село Жетыбай, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Жетыбайская детская школа искусств имени Оскенбая Калманбетулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-61.
Границы: все дома микрорайонов Мунайшы-1, М.Оскинбаева, Тулендиева, дома №92-257 улицы Т.Аубакирова села Жетыбай.".
"Избирательный участок № 154
Центр: село Жетыбай, здание сельского дома культуры Жетыбай государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-30.
Границы: дома №37-186, 217-255 микрорайона Жанакурылыс, все дома микрорайона Улутас села Жетыбай.".
"Избирательный участок № 155
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-90.
Границы: все дома микрорайонов Ж. Мынбаева, О.Калманбетулы, Т.Алиева, С.Жангабылулы, дома №187-216 микрорайона Жанакурылыс, дома №1-91 микрорайона Т.Аубакирова, крестьянские хозяйства Шукырой, Шынжыр, Асар, Конай-кора села Жетыбай.".
"Избирательный участок № 157
Центр: населенный пункт Аккудук села Сенек, здание сельского дома культуры Аккудук государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 32-0-20.
Границы: все дома населенного пункта Аккудук села Сенек.".
приложение указанного решения дополнить избирательным участком №162:
"Избирательный участок № 162
Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа-гимназия" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, блок В, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-80.
Границы: все дома микрорайона 3, 10, 13, дома № 13-29, 29-2, 31, 31-2, 33, 33-2, 35, 37, 39, 41, 43 улицы Сатпаева, дома №15-43-а улицы Маметова, дома №16-44 улицы С.Алиева, дома №15-28 улицы Ш.Уалиханова, дома №11,13,15-28 улицы Жангельдина.".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Каракиянская районная территориальная
избирательная комиссия