Маңғыстау ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/186 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 31615 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2020 жылғы 12 мамырдағы № 37/419 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4213 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А. Сарбалаев
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 18/186
шешіміне қосымша
Маңғыстау ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге
(қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғыннан айына
260
Жайлы емес үйлер
1 тұрғыннан айына
260
Жылдық тариф бірлігіне (көлем)
1 м³

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов
Постановление акимата Мангистауской области от 21 декабря 2022 года № 18/186. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31615
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мангистаускому району в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Мангистауского районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Мангистаускому району" от 12 мая 2020 года № 37/419 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4213).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского районного маслихата А. Сарбалаев
Приложение к решению
от 21 декабря 2022 года № 18/186
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мангистаускому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
260
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя
260
Годовой тариф за единицу (объем)
1 м³