Түпқараған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 15/92 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шілдеде № 28939 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Тупкараганскому району
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 19 июля 2022 года № 15/92. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28939
В соответствии с подпунктом 2) пунктом 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Түпқараған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д. Меңдіханов
Түпқараған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 19 шілдедегі
№ 15/92 шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Тупкараганскому району согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д. Меңдіханов
Приложение к решению
Тупкараганского районного маслихата
от 19 июля 2022 года № 15/92
Нормы образования и накопления коммунальных отходов Тупкараганского района
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица