Түпқараған ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 16/98 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қыркүйекте № 29595 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының Экология кодексіне сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түпқараған ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д. Меңдіханов
Түпқараған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 16/98 шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына
260
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын айына
260
Жылдық тариф бірлігіне (көлем)
1 м³

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 13 сентября 2022 года № 16/98. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2022 года № 29595
В соответствии Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с Экологическим кодексом Республики Казахстан, Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, тарнспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району в соответствии с приложением к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д. Меңдіханов
Приложение к решению
Тупкараганского районного маслихата
от 13 сентября 2022 года № 16/98
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
260
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя
260
Годовой тариф за единицу (объем)
1 м³