Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 38 "Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 170 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қыркүйекте № 29773 болып тіркелді
Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 38 "Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-6-131 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі Р. Елтизаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Түпқараған аудандық
сайлау комиссиясы
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2022 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 170 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 38 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді-мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Форт-Шевченко қаласы
Н.Оңғалбайұлы көшесі, № 42 учаске, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалының Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының жанында
2
Форт-Шевченко қаласы
"Қазақстан Халық жинақ банкі" ашық акционерлік қоғамының № 239900 Маңғыстау облыстық филиалының Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының жанында
3
Форт-Шевченко қаласы
ескі автобекет, М.Әбдіхалықов көшесі, № 4, қалалық теміржол кассасы ғимаратының жанында
4
Форт-Шевченко қаласы
М.Әбдіхалықов көшесі, № 16, "Нұрай" дүкенінің алды
5
Форт-Шевченко қаласы

О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 1 марта 2011 года № 38 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащении их стендами, щитами, тумбами по Тупкараганскому району"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 23 сентября 2022 года № 170. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2022 года № 29773
Акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 1 марта 2011 года № 38 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащении их стендами, щитами, тумбами по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-131) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района Р. Елтизаров
"СОГЛАСОВАНО"
Тупкараганская районная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 23 сентября 2022 года № 170
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 1 марта 2011 года № 38
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району
Наименование населенного пункта
Месторасположение
1
город Форт-Шевченко
возле здания отделения Тупкараганского районного филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительства для граждан" по Мангистауской области, улица Н.Онгалбайулы, участок № 42
2
город Форт-Шевченко
возле здания отделения Тупкараганского района Мангистауского областного филиала № 239900 акционерного общества "Народный Сберегательный банк Казахстана"
3
город Форт-Шевченко
возле здания городской железнодорожной кассы, старая автостанция, улица М.Абдыкаликова, № 4
4
город Форт-Шевченко
напротив магазина "Нұрай", улица М.Абдыкаликова, № 16
5
город Форт-Шевченко

М.Әбдіхалықов көшесі, № 131/1 үйдің оң жағынан 500 метр қашықтықтағы жолдың екі қапталы
6
Форт-Шевченко қаласы
Астана көшесі, № 41 үйдің сол жағы
7
Баутин ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының "Түпқараған гуманитарлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының сол жағы
8
Баутин ауылы
З. Дубский көшесі, № 50 ғимаратының жанында
9
Баутин ауылы
"Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Ақтау және Баутино порттарының теңіз әкімшілігі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Баутин ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында
11
Баутин ауылы
Мұнайшы көшесі, №18, "Достық" қонақ үйі ғимаратының сол жағы
12
Баутин ауылының Аташ елді мекені
Ә. Жангелдин көшесі, № 27, "Түпқараған аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ауылдық кітапханасы ғимаратының жанында
13
Баутин ауылының Аташ елді мекені
Ә. Жангелдин көшесі, №1 қосқабатты тұрғын үйдің жанында
14
Ақшұқыр ауылы
Б. Қожашева көшесі, № 11/2, "Қазпочта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының жанында
15
Ақшұқыр ауылы
Б. Қожашева көшесі, № 5/1, Ақшұқыр ауылы әкімі аппаратының "Ақшұқыр мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
16
Ақшұқыр ауылы
"Малика" қосқабатты дүкені ғимаратының жанында
17
Ақшұқыр ауылы
Шаруашылық жүргізу құқығымен Түпқараған ауданы әкімдігі жанындағы "Коммуналдық қызмет" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимараты
18
Ақшұқыр ауылы
Үштерек көшесі, № 5 ғимаратының жанында
19
Таушық ауылы
"Қазпошта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының сол жағы
20
Таушық ауылы
Қ. Жұбайұлы көшесі, № 41, Таушық ауылы әкімі аппаратының "Таушық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналақ кәсіпорны ғимараты
21
Таушық ауылы
Х. Елмұханбетов көшесі, № 6, "Таушық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
22
Сайын Шапағатов ауылы, Сайын Шапағатов ауылдық округі
Мақаш Елубаев көшесі, 133, "Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
23
Сайын Шапағатов ауылы, Сайын Шапағатов ауылдық округі
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Сайын Шапағатов дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында
24
Сайын Шапағатов ауылы, Сайын Шапағатов ауылдық округі
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғұбайдолла Айдаров атындағы №1 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
25
Қызылөзен ауылы
С. Сисенбаев көшесі, № 2 ғимаратының жанында
26
Қызылөзен ауылы
І. Нысанбаев көшесі, № 29 ғимаратының алды

обе стороны автодороги в 500 метрах справа от дома №131/1 улица М.Абдыкаликова
6
город Форт-Шевченко
слева от дома № 41, по улице Астана
7
село Баутино
левая сторона здания государственного коммунального казенного предприятия "Тупкараганский гуманитарно-технический колледж" управления образования Мангистауской области
8
село Баутино
возле здания № 50, по улице З.Дубского
9
село Баутино
возле здания республиканского государственного учреждения "Морская администрация портов Актау и Баутино" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан"
10
село Баутино
возле здания государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли сад "Акбота" отдела образования по Тупкараганскому району упарвления образования Мангистауской области
11
село Баутино
с левой стороны здания гостиницы "Достык", № 18 улица Мунайшы
12
населенный пункт Аташ села Баутино
возле здания сельской библиотеки коммунального государственного учреждение "Тупкараганская районная централизованная библиотечная система" Тупкараганского районного отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта" № 27, улица А.Жангелдина
13
населенный пункт Аташ села Баутино
возле двух этажного жилого дома № 1, улица А. Жангельдина
14
село Акшукур
возле здания сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта", улица Б. Кожашева, № 11/2
15
село Акшукур
возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ақшұқыр мәдениет үйі" аппарат акима села Акшукур, улица Б.Кожашева, № 5/1
16
село Акшукур
возле здания двухэтажного магазина "Малика"
17
село Акшукур
здание государственного коммунального предприятия "Коммуналдық қызмет" при акимате Тупкараганского района на праве хозяйственного ведения
18
село Акшукур
возле здания № 5, улица Уштерек
19
село Таушык
с левой стороны здания сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
20
село Таушык
здание государственного коммунального казенного предприятия "Таушық мәдениет үйі" аппарата акима села Таушык, улица К. Жубайулы, № 41
21
село Таушык
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Таушык", № 6, улица Х.Елмуханбетова
22
сельский округ Сайын Шапагатова, село Сайын Шапагатова
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова", улица Макаш Елубаева, 133
23
сельский округ Сайын Шапагатова, село Сайын Шапагатова
возле здания врачебной амбулатории Сайын Шапагатова государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области
24
сельский округ Сайын Шапагатова, село Сайын Шапагатова
возле здания коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 1 имени Губойдоллы Айдарова" отдела образования по Тупкараганскому району управления образования Мангистауской области
25
село Кызылозен
возле здания № 2, улица С. Сисенбаев
26
село Кызылозен
напротив здания № 29 улица И. Нысанбаев